I když obrovský potenciál příběhu zůstal spíše nevyužitý, jedná se o nadprůměrné drama, které zvláště v dnešní době wow effect seriálů svoji komorností jen a jen potěší. John F. Kennedy a Bobby Kennedy patří k nejpozoruhodnějším osobnostem 20. století a já doufám, že se s nimi na plátnech kin nebo na TV obrazovkách ještě v blízké době setkáme (za rok to bude 50 let od atentátu na JFK)(25.11.2012)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Výprava 8/10/// +výborně a vhodně udělaný casting, dobová výprava, úvodní znělka, dramatická hudba, zajímavé především z historického hlediska, ukáže divákům určité souvislosti MÍNUS: jen 8 dílů na takový seriál je poměrně málo, občas to má zbytečně rychlí spád a přesto se tu najde několik slabších a méně zajímavých míst./// Shrnutí: Docela by mě zajímalo jak se na tento počin dívají Američtí diváci, jež mnozí z nich tuto dobu dokonce zažili. Myslím si že jim neujde nějaká nesrovnalost a nebo si budou říkat, to jsem zažil, tam jsem byl. Pro evropské publikum to je určitě jiná podívaná. Můžou se na seriál dívat s určitým odstupem a třeba i nezaujatě, ale určitě si v něm také něco najdou. Já si užil předvším herce, dobovou atmosféru a trochu toho dějepisu./// Celkem 78%///(1.10.2013)

Hodnotené po 4. dieloch. Ani sa nedivím, že sa toľko staníc tohto seriálu vzdalo. Kontrovorezné nakuknutie do najvyššej politiky USA a ešte k tomu klan Kennedyovcov. Tvorcovia mali dosť veľa odvahy, ab načali citlivú tému Kennedyovcov (JFK ako napoly-invalid, ktorý musí každé rano zjest niekoľko desiatok tabletiek aby vôbec dokázal existovať, alebo spory s mafiou atď.) Čo sa týka vizuálnej stránky a výpravy, nie ke serálu čo vytknúť, vidieť že je v ňom naliatych dosť peňazí. Taktiež kastingovo podarená záležitosť, takmer každá postava má predstaviteľov, ktorí sa čo najvernejšie podobajú svojím historickým predlohám. Je to asi po prvý krát, čo Katie Holmes sedí úloha a hrá (!!) viac-menej obstojne. Zatiaľ veľmi príjemné prekvapenie(15.4.2011)

Kennedyovci nie sú žiadnou presne načasovanou historickou rozpravou o pochmúrnych udalostiach v Amerike, taktiež nie sú (pravdepodobne) detailisticky zachované ani postavy v ich skutočnom duchu a určite chýba množstvo dejových súvislostí... ale zaujíma to niekoho? Každému musí byť predsa jasné, že táto verzia Kennedyovcov je pojatá takým spôsobom, aby zaujala širšie vrstvy divákov, ktorí majú chuť sledovať príbehy v zákulisí, dotvorené hollywoodskou presladenosťou, emóciami, patetickými príhovormi, vháňajúcimi do očí amerických pamätníkov slzy dojatia nad tým, akú tragickú históriu napísal sám osud. Musím vyzdvihnúť dokonalý herecký casting - Greg Kinnear a Katie Holmes akoby vypadli z oka skutočným Johnovi a Jackie Kennedyovcom, skvelú dobovú výpravu a komorné nazretie za múry Bieleho domu s postavami a zaujímavými vzťahmi medzi nimi. Že je to cukrové a zveličené, neakceptujem ako argument. Toto je americký seriál na nedeľné poobedie a nie kvantom informácií nasiaknutý dokument na Discovery, preboha.(1.11.2011)

Teda já zírám, jak se jim povedla ta podoba s JFK. Myslím, že si tvůrci dali na takových věcech jako jsou kostýmy a výběr herců poměrně záležet a způsob, jakým je seriál zpracovaný (retrospektivy, stejné televizní záběry z nichž známe opravdové postavy, atd), se mi moc líbí. Je to stále ale jen seriál, kde má svojí hlavní linku láska, intriky a drama, což je celé umocněné tím, že se jedná o lidi, které (alespoň doufám) zná celý svět. Ještě jsem to neviděla celé, ale jsem zvědavá, jestli se tvůrci uchýlili z závěrům o hrdinství nebo nám třeba odtajní archivy FBI :D(28.5.2012)

• - Trojice režisér Jon Cassar, scénárista Stephen Kronishem a producent Joel Surnow začala pracovat na osudech rodu Kennedyů přibližně 2 roky před uvedením filmu. Ačkoliv se drželi historických faktů, s první verzí scénáře u odborníků příliš nepochodili. Zavděčili se jim až po mnoha úpravách. (Olík)

• - Ve 14. minutě je v pozadí plakát „Kennedy for Senat“, přitom v té době kandidoval teprve jako kongresman - člen Sněmovny reprezentantů. Do Senátu kandidoval až o šest let později. (Patrik)

• - Jediným hercem, na kterého museli maskéři použít umělou náhradu, byl Barry Pepper. Jeho postava Bobbyho Kennedyho totiž vyžadovala umělý nos. (Olík)