Zrcadlení

Kamera:

Martin Čech

Účinkují:

Arnošt Goldflam

O divadle v širších souvislostech. (oficiální text distributora)

igi B.

Zrcadlení na zvracení... To je ale zase na čétéčku divadýlko. Sešli se a pindali a fňukali. Samozřejmě, že o prachy jde až na posledním místě... . . . Možná by i soudruhům od divadla měl už konečně někdo sdělit, že socializmus (proti němuž - jak dnes tak rádi se chvástají, že všichni údajně tak pilně bojovali - sic! - však ejhe, co jich bylo poté na seznamech udavačů, že, mistře...) skončil někdy před dvaadvaceti lety. A jak to vidí naši >tvůrci< , jejichž prkna znamenají jenom zaprášený čecháčkoffství a šmíru miru? Náklady cáluje společnost, zisky patří nám! A sláva a nazdar tyjátrůůů... Chudáci chudí divadelníci, neustále zneuznaní a >podfinancovaní< zoufalci, leč přesto se mezi sebou pářící a množící jako králíci, vrhající své potomstvo statečně do víru bídy a strádání... Jo - a v Brně teď staví novou fakultu telenovelovýho hraní. Bude ten barák stát nějakou tu miliardu a o protekční smrady bude zase o něco líp postaráno, aby pak mohli fňukat, že... . . . Škoda, že pan A.G. konečně sobě a všem přicmrndávačům ve vší té plytkosti raději nenastaví zrcadlo. Asi by zase někdo musel křičet, že král je nahý! Bída, bída s takzavanými elitami... %-/.. - - - P.S. Jedna hvězdička tedy jen za ty informace, které člověk dnes už zase jako před těmi dvaadvaceti lety musí vnímat mezi řádky... - - - P.P.S. Narozdíl od uživatele LiVentury mně osobně Goldflam připadá odporný a užvaněný, takový ten rádobybodrý židáček, že... Tak hlavně, že se mistrovi jako vždycky dobře daří, já ale jen nechápu, proč furt fňuká... °-( - - - - - (Nahlédnuto občasně na >tyjátrálním prostoru< , hodnocení 26.2.2011, komentář zde po díle o >financování< jako druhý - 2.4.2011) ()