Příběhy obyčejné existence

Režie:

Lev Yilmaz

Scénář:

Lev Yilmaz

Cyklus několika krátkých jednoduchých a přesto roztomilých animací plných malých a přesto všeříkajících pravd. Autorem je Američan Lev Yilmaz a v českém znění můžete vidět např. díly Typický rozhovor s mámou, Nebudu na ni myslet, Co by dělal Penis?, Bůh, Nemůžu usnout, Jak se rozejít s vaší přítelkyní či Prokrastinace. (Faila)

Jara.Cimrman.jr

"Na Zemi jsme proto, abychom tu prděli." Tak s tím nelze nesouhlasit. Podobná moudra odpozorovaná ze života zaplňují tento seriálek a jsou poměrně trefná i zábavná. Možná taky trošku demagogická, o čemž by Bůh či Penis mohli vyprávět, ale já to beru jenom jako svěží úhel pohledu na věci kolem nás. ()

Hrabka

Jednoduché zpracování, ale humorná stránka stojí za to. Některé díly jsou více povedené, některé méně. Celkově je to určitě dobrý projekt a tvůrcům smysl pro chytrý humor určitě neschází. ()

Bigwave

Seriál zpracován jednoduchou výtvarnou technikou"náčrtky", které tvoří komiks. Animované příběhy, které jsou každému jistě trochu blízké, doprovází poutavý hlas vypravěče. Doporučuji shlédnout alespoň pár dílů, pro představu. ()

Marketa0603

V tomto případě se názvu povedlo vystihnout podstatu. Vlastně se ani nedozvíte nic nového, jen se možná sami nad sebou, popř. nad autorem chápavě pousmějete - jakkoli negativně to zní, právě to je myšleno jako jeden z největších komplimentů. ()