poster

Choose

Krimi / Drama / Horor

USA, 2010, 100 min

 • Šakalík
  **

  Tak tohle je vážně slabota. Po docela povedeném úvodním mordu přijde rozčarování, protože v následujících dlouhých minutách se pranic zajímavého neuděje, přestože kupříkladu scéna s pianistou potenciál má, ale vyšumí úplně do prázdna. Film jako takový balancuje někde na pomezí detektivky, thrilleru a takového light-slasheru, přičemž tento žánr je zastoupen opravdu jen okrajově. Samotný příběh zpočátku sází na postupné odhalování pachatelova motivu a následně jeho identity, přičemž jak do toho zapadá hlavní hrdinka, není dlouho vůbec jasné. Nutno dodat, že konečné rozuzlení mě pranic nenadchlo, pač je strašně těžkopádné, a úplná pointa jen podtrhává celkovou bezradnost tohoto filmu. Podívat se – a rychle zapomenout.(20.8.2011)

 • ricci.s
  **

  Dosť slabý slasher, fakt už je problém z tých novodobých teen vyvražďovačiek vybrať niečo zaujímavé. Tentokrát tu máme zabijaka, ktorý svojim obetiam ponúka nie príliš príjemnú možnosť voľby, napr: "Máš 60 sekúnd na rozhodnutie, buď prídeš o sluch alebo o prsty". Začiatok bol naozaj nádejný, potom to už šlo z kopca. Vrážd je málo a celkovo je to také suché a jednotvárne. Druhú hviezdičku pridávam za hlavnú hrdinku, ktorá mi vôbec nepripadala otravná, práve naopak. Bola pekná a sympatická.(28.4.2011)

 • J*A*S*M
  **

  První scéna ve mně vyvolala očekávání nadprůměrného atmosférického a nekompromisního slasheru, postupem času se ale dobrý dojem bohužel vytrácel. Natočené je to relativně slušně, příběh však vůbec není zajímavý a hlavní hrdinka působí otravně. Nakonec jsou z toho silnější dvě / slabší tři hvězdy, náznaky umu jsem ale pozoroval, takže příště by to pan režisér Marcus Graves mohl zvládnout lépe.(16.1.2011)

 • petrik11
  ***

  Pridal by som aj o čosi navyše, ale chvíľami sa mi zdalo, že toto som už niekde videl. Nechýbali mu však ani prvky originality. Dejová zápletka bola vysvetlená logicky, herci odviedli kus poctivej práce, efekty na slušnej ba až výbornej úrovni. Teda mínusom je čiastočné opičenie sa po iných filmoch a tá úplne záverečná scéna, keď si hlavná hrdinka vzala stopa, to bolo akože čo?(11.8.2011)

 • kecal
  **

  Od první scény bylo jasné, jaká režijní zoufalost to bude, když se k tomu v následujících minutách přidala i zoufalost scénáristická, která tu režijní velice rychle a hravě překonala, bylo jasné, že půjde o průser a taky že šlo. Nezachránilo to ani předhození kočičky Katheryn Winnick. To by totiž její herectví nesmělo pokulhávat za její vizáží. Ono by vlastně nepomohlo ani to. Rád bych kvůli ní dal aspoň za 3, ale to si prostě ten scénář nezaslouží.(19.12.2015)