Študentke žurnalistiky Fione sa neustále vracajú spomienky na smrť matky. Jej otec, detektív Tom Wagner, práve vyšetruje brutálnu vraždu právnika rukou dcéry, ktorá bola k tomuto činu donútená psychopatickým maniakom. Môže mať tento kriminálnik niečo spoločné so smrťou Fioninej matky, keď dievča kontaktuje? (3n3my)

korok

Pozor SPOILERY. Celkem povedený krimi film o zabijákovi, jenž svým obětem dává na výběr a přípomněl mi tak mého oblíbeného Jigsawa s tím svým klasickým "The choice yours". Na Katheryn Winnick, díky které jsem se k tomuto filmu dostal, se sice hezky kouká ale její postava v tomto filmu je na facku. To mě odradilo od možná ještě vyššího hodnocení. Hlavní hrdinka jde dobrovolně sama do příbytku vraha a hloupě mu skočí na špek; v další scéně aniž by se podívala ke komu nastupuje do auta a kdo jí to vlastně nabídl svezení, bezhlavě nastoupí a zjišťuje, že sedí ve vozidle s oplzlým chlapem, který ji chtěl dříve znásilnit, bohužel již je pozdě, dveře se zamykají a auto ujíždí; dva policisté nastupují do svého služebního vozu aniž by si všimli, že na zadním sedadle sedí zabiják s pistolí v ruce atd. Nelogické, stupidní a nepravděpodobné chování hlavních představitelů sráží film o něco níž. ()

DavidWebb

Boothova ex-priateľka z Kostí jakožto študentka novinárčiny vlastne neštuduje, ale "vyšetruje" údajnú samovraždu svojej matky. Pod "vyšetrovaním" si predstavte gúglovanie na webe a chodenie s knihami pod pazuchou. Už viem prečo je Amerika taká úžasná krajina... nemusíte pracovať, máte svoj vlastný bejvák a notebúky, samozrejme auto a dokonca sa môžte zúčastňovať oficiálneho policajného vyšetrovania vraždy. No neni to boží? Herecký výkon hlavnej predstaviteľky je... slabý (eufem.) a definitívne ma utvrdil v tom, že aby ste sa v júesej stali hercom/herečkou, stačí byť čo i len trochu pekný/á. (hulička). Dosť lacné, dosť nudné, ten popis v žánri je vtip. Jednu star dávam zato, že ma to nerozčuľovalo (čo je v dnešných béčkach skôr pozitívna výnimka). A druhú pridávam za orgastický výraz na tvári Fiony pri záverečnom "riešení" vraha - vyzeralo to ako slušná náhrada za sex, teda aspoň pre ňu... ()

kecal

Od první scény bylo jasné, jaká režijní zoufalost to bude, když se k tomu v následujících minutách přidala i zoufalost scénáristická, která tu režijní velice rychle a hravě překonala, bylo jasné, že půjde o průser a taky že šlo. Nezachránilo to ani předhození kočičky Katheryn Winnick. To by totiž její herectví nesmělo pokulhávat za její vizáží. Ono by vlastně nepomohlo ani to. Rád bych kvůli ní dal aspoň za 3, ale to si prostě ten scénář nezaslouží. ()

J*A*S*M

První scéna ve mně vyvolala očekávání nadprůměrného atmosférického a nekompromisního slasheru, postupem času se ale dobrý dojem bohužel vytrácel. Natočené je to relativně slušně, příběh však vůbec není zajímavý a hlavní hrdinka působí otravně. Nakonec jsou z toho silnější dvě / slabší tři hvězdy, náznaky umu jsem ale pozoroval, takže příště by to pan režisér Marcus Graves mohl zvládnout lépe. ()

Šakalík

Tak tohle je vážně slabota. Po docela povedeném úvodním mordu přijde rozčarování, protože v následujících dlouhých minutách se pranic zajímavého neuděje, přestože kupříkladu scéna s pianistou potenciál má, ale vyšumí úplně do prázdna. Film jako takový balancuje někde na pomezí detektivky, thrilleru a takového light-slasheru, přičemž tento žánr je zastoupen opravdu jen okrajově. Samotný příběh zpočátku sází na postupné odhalování pachatelova motivu a následně jeho identity, přičemž jak do toho zapadá hlavní hrdinka, není dlouho vůbec jasné. Nutno dodat, že konečné rozuzlení mě pranic nenadchlo, pač je strašně těžkopádné, a úplná pointa jen podtrhává celkovou bezradnost tohoto filmu. Podívat se – a rychle zapomenout. ()