Hviezdna dráha Markízy (TV pořad)

Dokumentární

Slovensko, 2011, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

• Marek1991

Je pekné, že o tom hovorili mnohí účastníci známych relácií, ale ako nejaké výborné zhrnutie celého pôsobenia televízie to neberiem. Ako pripomenutie toho najpodstatnejšieho to bolo fajn.(2.6.2012)

• Kwaichi

Staré, dobré spomienky na začiatky TV Markíza a jej prvé hviezdy. Ani sa mi nechce veriť, na koľko s tých poradov čo som v minulosti tak zbožňoval som už zabudol.(20.2.2011)

Pripomenul som si pekné momenty z Markízy, a dá sa povedať že počas tohto programu som si spomenul na viacero skvelých programov, ku ktorým som sa neskôr vrátil. Nehovorím, že sa jednalo o niečo svetoborné, ale min. zaujímavé to bolo ;-)(24.7.2013)

Spomienka na staré časy, keď markíza ešte nevysielala také sračky. 3*(20.4.2012)

Veľmi príjemné oživenie čias, kedy ešte Rusko nebol politik, Jožko Pročko a Duro Mokrý boli vtipní a Andy Kraus nepísal debilné scenáre na úrovni základoškoláka. Relácie, pri ktorých sa ľudia bavili a Markíza mala absolútne suveréne najväčšiu sledovanosť zo slovenských televízií. Spomeniem skvelých Slávikov na ulici, Mokrého ako reportéra oravskej televízie alebo Nebo, Peklo, Pročko - vtedajšie hladanie talentov na omnoho vyššej úrovni ako súčasné talentmánie a supertalenty napriek tomu, že to moderoval niekto ako Pročko. Na záver pridávam jedno video a je mi smutno za tými časmi, keď nebola televízna zábava len o posielaní sms svojím idolom, po ktorých po mesiaci neštekne ani pes, ale bola spontánna, uvoľnená a robená od srdca, amen. http://www.youtube.com/watch?v=RHFY_lXdNiw(20.2.2011)

No veď ja si ani nepamätám kedy bolo na Markíze niečo obyčajné. Neznášam keď do mňa niekto tlačí umeliny, ale dokument o príjemných ľuďoch som si pozrel celkom rád.(10.6.2012)