Najznámejšie osobnosti TV Markíza a 15 rokov nezabudnuteľných televíznych momentov. (oficiální text distributora)

Marek1991

Je pekné, že o tom hovorili mnohí účastníci známych relácií, ale ako nejaké výborné zhrnutie celého pôsobenia televízie to neberiem. Ako pripomenutie toho najpodstatnejšieho to bolo fajn. ()

Kwaichi

Staré, dobré spomienky na začiatky TV Markíza a jej prvé hviezdy. Ani sa mi nechce veriť, na koľko s tých poradov čo som v minulosti tak zbožňoval som už zabudol. ()

tommy187

Pripomenul som si pekné momenty z Markízy, a dá sa povedať že počas tohto programu som si spomenul na viacero skvelých programov, ku ktorým som sa neskôr vrátil. Nehovorím, že sa jednalo o niečo svetoborné, ale min. zaujímavé to bolo ;-) ()

oasismanik

Veľmi príjemné oživenie čias, kedy ešte Rusko nebol politik, Jožko Pročko a Duro Mokrý boli vtipní a Andy Kraus nepísal debilné scenáre na úrovni základoškoláka. Relácie, pri ktorých sa ľudia bavili a Markíza mala absolútne suveréne najväčšiu sledovanosť zo slovenských televízií. Spomeniem skvelých Slávikov na ulici, Mokrého ako reportéra oravskej televízie alebo Nebo, Peklo, Pročko - vtedajšie hladanie talentov na omnoho vyššej úrovni ako súčasné talentmánie a supertalenty napriek tomu, že to moderoval niekto ako Pročko. Na záver pridávam jedno video a je mi smutno za tými časmi, keď nebola televízna zábava len o posielaní sms svojím idolom, po ktorých po mesiaci neštekne ani pes, ale bola spontánna, uvoľnená a robená od srdca, amen. http://www.youtube.com/watch?v=RHFY_lXdNiw ()

FREEWHEELER

No veď ja si ani nepamätám kedy bolo na Markíze niečo obyčajné. Neznášam keď do mňa niekto tlačí umeliny, ale dokument o príjemných ľuďoch som si pozrel celkom rád. ()