Reklama

Reklama

7 gwanggu

Trailer

Obsahy(1)

V Sektoru 7, v podmořském ropném nalezišti, které se nachází jižně od ostrova Jeju, pracuje Hae-jun jako správce technického vybavení ropné lodi jménem Eclipse. Kapitán Eclipse Jeong-man je bývalý kolega Hae-junina otce. Jeho prací je mimo jiné i výcvik nováčků. Po 3 týdnech příprav vezme Hae-jun nového pracovníka pod vodu. Nováčkovi však selže výstroj a utopí se. Krátce poté začnou jeden po druhém umírat další členové posádky a jejich těla jsou nepochopitelně zohavena. Několik málo přeživších zjistí, že vraždy nejsou dílem člověka. Jakési záhadné stvoření infiltrovalo loď skrz vrtné trubky a začalo lovit posádku. Pro Hae-jun a její kolegy boj o život právě začíná. (balone)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

tombac 

všechny recenze uživatele

Proti The Host výrazný posun k čisté žánrovce západního střihu, přičemž si film uchovává znatelnou korejskou patinu (humor). Blbý je akorát, sympaticky připomíná osmdesátková a devadesátková sci-fi horrorová béčka, gradaci má ve finále slušnou a úroveň CGI vzhledem k nijak horentnímu rozpočtu (na západní poměry) ujde. Kromě zbytečné humorné postavy může pro fanouška monster horrorů znamenat problém minimum brutality. Sector 7 je natočen tak, aby u něj mohl v kině chroupat popcorn i korejský puberťák. 7/10 ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $18,617,000▐ absolútny prešľap, ktorý nevie čo chce divákovi skutočne dať, prvá uvoľnená polovica filmu sa snaží byť odľahčená a priateľská k divákovi, potom v tej druhej polovici to chce z ničoho nabehnúť na mierne drama, pretavujúce sa v napätie a záver chce byť akčnou pastvou, takže v konečnom výsledku len zbytočná béčková otravnosť súperiaca s tým najotravnejším čo dokážu tvoriť na béčkovom poli v USA /20%/ ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Přerostlý obrvený nádor likviduje posádku ropné plošiny. Toť k ději. Já jsem se na ten film docela dost těšil, monster horory mám rád, ale tohle fakt nešlo. Zaprvé to vypadá vizuálně úplně strašně špatně (závod na motorkách je jak z deset let starý videohry), opravdu nemůžu pochopit, proč se někdo neustále snaží natočit něco, na co se mu očividně nedostává peněz - kdyby se z toho navíc udělal levnej komorní horor, byl by výsledek stokrát lepší. Ale to je ten nejmenší problém. Na jednu stranu by chtěl Sector 7 být zábavným západním béčkem, na stranu druhou je pořád příliš východně divný. To, co tam ty postavy občas dělají, se fakt nedá chápat. A natočený to taky neni nijak extra. PS: V tom filmu je imho víc zpomalovaček než v libovolné Snyderovce. Ani jedna nepůsobí cool, drtivá většina působí směšně. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Do dneška jsem si myslel, že větší kardinální peachovina, než korejská romantická komedie snad už ani nemůže existovat. A ejhle! Korejská neromantická komedie mě naprosto vyvedla z omylu. No, co vám budu povídat! Z temných mořských hlubin vyleze bezxichtý, nezničitelný prasomrož s vystřelovacím jazykem a s vervou se na ropné plošině pustí do smečky makaků, jejichž behaviorální studie by končila zoufalým konstatováním naprostého kokotismu a zostuzením celého řádu primátů. Tak nám opičky zdrhaj, prasomrož je požírá a příznivci Animal planet se dočkají sta nekonečných minut krystalické kim-chi zábavy a užijí si spoustu lekrace. Asi jako na pohřbu Kim Čong-ila. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Na toto som sa celkom tešil, ale výsledok dopadol ako to už býva sklamaním. Čo to vlastne bolo, paródia? Nemám zmysel pre primitívny ázijský humor, a najviac mi lezú na nervy ukričaní, afektovaní herci. Rozbeh bol pomalý a čisto komediálny, takže celá prvá polovica bola jedným slovom strašná. Potom sa na scéne konečne objavila digitálna príšerka a už to bolo o čosi lepšie. Škoda len, že sa to nebralo aspoň trochu vážnejšie. Vlastne je to podobný "vtipný" prípad ako Chawu, akurát v inom prostredí a s inou obludou, takže ak sa vám páčil ten, myslím že to môžete skúsiť. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (6)

  • Během natáčení snímku za sebe herečka Ji-won Ha (Hae-joon Cha) nenechala, dokonce ani během nebezpečných scén, vystupovat speciálního dvojníka. Za tímto účelem se dokonce rozhodla před samotným natáčením snímku podstoupit zkoušky pro získání licencí v řízení motocyklu a vodního skútru. (Conspi)
  • CJ Entertainment oznámilo, že prodej tohoto filmu bude ve 46 zemích po světě, ve kterých bude možno zhlédnout film ve 3D formátu. Česká republika mezi tyto země nepatří. (balone)
  • Na předpremiéře pro novináře byl problém s temným prostředím, které při nasazení 3D brýlí ještě ztemnělo a nebylo téměř nic vidět, navíc byl problém se zvukem. CJ Entertainment zesvětlila obraz a zremixovala zvuk na premiéru. (balone)

Reklama

Reklama