poster

7 gwanggu

 • Jižní Korea

  7광구

 • anglický

  Sector 7

Sci-Fi / Horor / Akční / Dobrodružný

Jižní Korea, 2011, 100 min

Režie:

Ji-hoon Kim

Scénář:

Je-kyoon Yoon
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • peter12
  ***

  Začalo to tak že potápač na morskom dne videl neznáme objekty a potom tam začalo zemetrasenie.Chovanie postáv bolo také na aké som zvyknutý u Ázijských filmoch a to čistým primitivizmom.Pozerať sa na kokota ktorý strieľa do tanierov alebo sa naháňajú na motorkách,tento film bol zaplnený totálne nezáživnými scénami,lebo mohli byť využité aj dramatickejšie.Keď začalo zabíjať to monštrum konečne to nadobudlo aj hororové prvky.To monštrum bolo ako ohyzdný slimák-škaredé a nezáživné.Nudná záležitosť z primitívnymi chovaniami postáv.Žiadny zázrak sa nekoná ale má to svoju úroveň čo sa týka navodenia atmosféry.Ten finálny boj bol akčný ale hlavne zábavný,lebo to monštrum bolo skoro nezničiteľné aj keď snaha ho zabiť tam bola veľká.Ale už celkový zmetený dojem to nezachránilo.(28.6.2014)

 • ricci.s
  **

  Na toto som sa celkom tešil, ale výsledok dopadol ako to už býva sklamaním. Čo to vlastne bolo, paródia? Nemám zmysel pre primitívny ázijský humor, a najviac mi lezú na nervy ukričaní, afektovaní herci. Rozbeh bol pomalý a čisto komediálny, takže celá prvá polovica bola jedným slovom strašná. Potom sa na scéne konečne objavila digitálna príšerka a už to bolo o čosi lepšie. Škoda len, že sa to nebralo aspoň trochu vážnejšie. Vlastne je to podobný "vtipný" prípad ako Chawu, akurát v inom prostredí a s inou obludou, takže ak sa vám páčil ten, myslím že to môžete skúsiť.(24.10.2011)

 • fmash
  *

  Přemýšlím, co bych na tomhle filmu vyzdvihl, protože zoufalí jsou herci, zoufalý je příběh, zoufalé jsou dialogy atd., ale ze všeho nejzoufalejší je scénář, který muselo psát aspoň deset lidí, přičemž si žádný z nich nepřečetl kousky svých kolegů. Takže jediná rozumná pochvala je za tu podivnou příšerku, jejíž projevy existence nicméně postrádaly veškerou logiku a byly, jak jinak, zoufalé. Někdo mi říkal, že je to nejdražší jihokorejský film. No toto... (Neodpustím si dodat, že jsem film viděl s opravdu, ale opravdu zoufalými toprovými titulky.) ½.(18.6.2012)

 • Chrustyn
  **

  Nápad na monster horor z prostředí ropné věže se zdál lákavým a pořádný monster horor jsem neviděl ani nepamatuji, bohužel výsledek je horší než by se mohlo zdát. Ve filmu nefunguje nic, čím by diváka zaujal. Příšerní herci, nepovedená akce, mizerné triky a nulové napětí. Mohlo to být fajnové béčko, ale nemá cenu s filmem ztrácet čas.(12.4.2014)

 • AlistairMir
  ***

  No co naplat mít to lepší atmosféru dám 4* avšak potenciál nebyl úplně naplněn. Ale i tak velmi v pohodě koukatelný filmek hlavní hrdinka je sakra sexy a příšera dle mého nevypadá tak příšerně jak tu hodně lidí píše ale naopak je celkem k světu. Každopádně film vás poučí že dělat na vrtné plošině není žádnej med a když zrovna nezávodíte na motorkách nebo si navzájem neukazujete jizvy (že by pocta Čelistem? ) tak musíte makat jako barevní. Což korejci splňují do puntíku. Máme tu blbouna, dvě kočky, cool chlápka, dva kaptíky kdy jeden vám přijde fajn a druhej nefajn a dva šílence co bez sebe nedaj ránu. Tuto skupinu doplňuje doktůrek a nováček a víte vy co? Moc k nim netíhněte...skoro všichni zařvou jelikož příšera je žravá a navíc asi nesmrtelná. Fakt to co vydržela bylo neuvěřitelné ale buhužel spíš k smíchu než k obdivu avšak její skákání z moře na ropnou plošinu ukazuje že měla fakt dobrou fyzičku...ale znáte to...stačí jeden vrták a vše je jinak. Doporučuje 7 vrtáků z 10.(26.2.2013)

 • - CJ Entertainment oznámilo, že prodej tohoto filmu bude ve 46 zemích po světě, ve kterých bude možno zhlédnout film ve 3D formátu. Česká republika mezi tyto země nepatří. (balone)

 • - Během natáčení snímku za sebe herečka Ji-won Ha (Hae-joon Cha) nenechala, dokonce ani během nebezpečných scén, vystupovat speciálního dvojníka. Za tímto účelem se dokonce rozhodla před samotným natáčením snímku podstoupit zkoušky pro získání licencí v řízení motocyklu a vodního skútru. (Conspi)

 • - Zprvu se hovořilo o tom, že by snímek mohl režírovat úspěšný jihokorejský režisér Je-kyoon Yoon (Tsunami (2009), Romantic Assassin (2003)). To ale nebylo možné hlavně z důvodu jeho dalších filmových akvizic, jimž se nakonec rozhodl dát přednost. Na snímku se tedy podílel jen coby výkonný producent. Režie snímku tak připadla jihokorejskému režisérovi Ji-hoon Kim (May 18 (2007), Sector 7 (2011)). (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace