Promyšlený scénář, autentická atmosféra a realistické problémy. MTV přináší americký seriál podle anglické předlohy, který se odehrává v jihozápadní Anglii, konkrétně ve městě Bristol. Seriál sleduje osudy party teenagerů a každý díl se zaměřuje na jednu z postav, zbytek party se vždy poflakuje okolo, a tak máte možnost postupně nahlédnout do života všech hrdinů. Jak se ukazuje, jejich životy nejsou příliš idylické, všichni kamarádi se potýkají s rodinnými, soukromými nebo školními problémy. Ale i přes tyto dramatické zvraty a těžké situace, si všichni umí užít legraci. (MTV)

Wade W. odpad!

Dal som odpad, ale nie kvôli tomu že by to bola nepozeratelná sračka, ale preto lebo oproti anglickému originálu je to proste úbohé. Štve ma aké sú tie postavy úboho zahraté, ako je to natočené a ako sa to snaží tváriť že je to cool. Najhoršie na tom je že keď to raz pôjde na Markíze alebo Joj tak to hlúpy pubertiaci budú považovať za druhé OC California a o originále ani nebudú vedieť že existuje. ()

Naki odpad!

A to který mamlas vymyslel?! Udělat naprosto stejný remake prvního dílu jen s jinými herci si může doma udělat kdokoliv. Nepotřebuju se dívat na nějaký pokus o napodobení originálu, který je navíc ještě slušný, nudnější a kde hudba stojí zahouby. První díl mě zklamal od začátku do konce. Naprosto tomu chybí originalita ve všech směrech a aby se alepoň trochu odlišili, hodili tam pár scén jiných, které ovšem měly nápadně podobné dialogy. Netvrdím, že jsem se nějak zamilovala do 1. generace Skins UK (tak 70%) ale co je moc, to je moc a z tohodle se mi chce tak akorát zvracet. ()

4daPeace

Verdikt: Ajaj. Fandove britske predlohy to zde trhaji na kusy, co je stare to je lepsi. Tecka. Nebo ne? Hype okolo Skins (UK) me naprosto minul, vedel jsem jen, ze neco takoveho existuje, nic vic. Kdyz jsem se docetl, ze vysla US verze Skins, vyuzil jsem teto vzacne prilezitosti a kouknul na prvni dil Cool, pomerne originalni serial s idealnimi floutky, tedy herci. Libilo se. Dal jsem si par dnu odstup a shlednul britsky original. Uz v uvodu mi doslo, ze to amíci obšlehli dokonale, scénu za scénou, dialog za dialogem. Někde u páté scény mi došlo, že se mi tahle verze (UK) vůbec nelíbí. Americká je barevnější, syrovější, uvěřitelnější. Ha. A máte to. Odlišný pohled na US Skins nemáte protože to amíci zmastili, ale protože originál (to co jsme viděli nejdříve), se nám jednoduše líbí víc a kopie vždycky zůstane pouze hloupou kopií. Takže já u Skins nejpíš zůstanu, americká verze zaujala. P.S. Fuckování jste měli vypípané, protože jste si stáhli rip dílu vysílaného na MTV. Ta cenzuruje. V Kanade bezi nonbleep verze. ()

playboxguest odpad!

Tak tohle je naprostá tragédie. Kdyby se americký remake špičkového seriálu vydal vlastním směrem a předlohou se jen lehce inspiroval, s novýma postavama a novým dějem, nemuselo by to dopadnout nejhůř, ale zkopírovat postavy i zápletku, to je prasárna. Anglická série měla zábavný děj, charismatické postavy a nejkvalitnější herce své generace. Americká verze snad vznikla jen pro to, aby se každý utvrdil v tom, že jsou to tvůrci, nikoli scénář, co stojí za kvalitou filmu/seriálu. V první sérii jsem Tonyho nesnášela, ale musím uznat, že měl charisma, byl to vůdčí typ a dalo se pochopit, proč je mezi všemi tak populární. Ale v téhle verzi sleduju jen kluka, kterej je šerednej jak prdel, hraje si na něco, co není a působí, že si ještě v životě nevrznul a jen tak se to nezmění. To samé ostatní osazenstvo, kluci bez vyjímky vypadaj jak čtrnáctiletí gájové, ze Sida (sorry Stanleyho) je nesebevědomej šampónek, kterej se furt tváří, jak kdyby mu vygumovali mozek a mluví jak náměsíčnej, Chris vypadá jak desetiletej puberťák a ještě k tomu má hlásek jak holka a Anwar je muslim leda tak ve snu. A co holky?! Z Effie je šeredná bloncka, která vypadá vyžileji a stařeji, než všichni ostatní (nemá jí tady být kolem čtrnácti :-O), z chytré a sexy Michelle, po které každý bláznil, je taktéž nudná bloncka, ještě k tomu tupá jak poleno, americká verze Cassie je tak sexy kost, že jí prostě nevěříte, že to je Cassie a už vůbec jí nevěříte, že by něco měla s tímhle o dvě hlavy menším Sidem, z Jal je natvrdlé šikmoočko, které se jen tak potácí kolem a Maxxie no jo... Z Maxxieho udělali sexy lesbičku Teu, která má úspěch zaručen a nedokáže se zamilovat, protože jí všichni děsně nudí a nikdo se jí nevyrovná. Angličtí hrdinové tvořili partu normálních, obyčejných středoškoláků s uvěřitelnými problémy a pohnutky, američtí Skins jsou složeni z party ubožáků, co si o sobě myslí, že jsou fuckin´(píp) cool, ale potkat je v reálu, neopřu si o ně ani zrezivělý kolo. Mám za sebou pět dílů a jediný, na který se dalo jakž takž koukat, ikdyž to nebyl žádný zázrak, byl druhý díl s Teou (za nějž bych dala i půlku jedné hvězdičky), že by to bylo tím, že ona jediná, ač částečně inspirovaná Maxxiem (asi jen v tom, že je gay, jinak jde o zcela rozdílné postavy) je de facto nová postava se svým vlastním příběhem? Nebo je to tím, že jí jedinou hraje fakt sexy holka, která jediná nepřehrává při každý odkecaný větě? Možná to bude obojím, možná by to fakt nemuselo být nejhorší, kdyby si amíci vzali pro inspiraci jen námět a vytvořili si své vlastní hrdiny, se svými vlastními, novými, příběhy. Možná by to nebylo tak zlý, kdyby stejně jako angličani, obsadili talentované lidi, kteří dokážou prodat emoce. První díl původního seriálu mě naprosto pohltil, po druhém už jsem to nedokázala vypnout, zajímali mě postavy, zajímal mě příběh, zajímalo mě všechno, hned od začátku jsem měla své oblíbence, hned od začátku jsem se dokázala smát, dojímat, rozčilovat i plakat. Po pěti dílech remaku necítím nic z toho, není tam jediná postava, kterou bych si oblíbila, jediná scéna, která by mě zaujala, není tam nic, co by mě zaujalo a zajímalo dál, je to jen prázdná reklama na mtv. Když dva dělají totéž, není to totéž. A já se upřímně děsím z toho, že mi při stahování antivir neohlásil hrozbu. Protože tohle je to nejhorší, co se kdy na mém harddisku objevilo. Úplně slyším Chrise. A co že to říká??? FUCK IT! () (méně) (více)

Košoun

Oh f***... Přiznám se, že mám velice rád originál, takže jsem se tohoto remaku mírně děsil. Poté co jsem viděl několik fotografií amerického castu tak jsem se děsil o hodně více a měl jsem důvod. Nikdo z těch lidí tam neumí hrát, sympatický tam není vůbec nikdo. Vypípávání sprostých slov, žádná nahota a doslovné kopírování originálu. Vůbec, proč tohle vzniká (vzpomínáte si na německé IT Crowd, to samé!?)? Když chtěli to samé, proč to nekoupili a nevysílaj prostě dokonalou britskou verzi? To je to pro US moc britské? Fakt tomu nerozumím. Rozhodně velké zprznění a pokud to vůbec dotočí/dovysílají, tak se podívám maximálně na poslední díl, jak si s ní páni Američané poradili. Hrůza, hrůza, hrůza. Hanba MTV!!! ()

• Seriál vznikl jako verze původního britského seriálu pro americké publikum, protože v USA se z britské verze vysílala na BBC America pouze 3. série a cenzurované. Ke zhlédnutí byl seriál v USA pouze na DVD nebo na webu online. (GreatestFan)
  • Skins jsou lehce upravenou předělávkou původního anglického seriálu se stejným názvem (2007), zaměřenou na americké publikum. Na americké verzi se podílel i tvůrce předlohy Bryan Elsley. (Zbyisek)