Promyšlený scénář, autentická atmosféra a realistické problémy. MTV přináší americký seriál podle anglické předlohy, který se odehrává v jihozápadní Anglii, konkrétně ve městě Bristol. Seriál sleduje osudy party teenagerů a každý díl se zaměřuje na jednu z postav, zbytek party se vždy poflakuje okolo, a tak máte možnost postupně nahlédnout do života všech hrdinů. Jak se ukazuje, jejich životy nejsou příliš idylické, všichni kamarádi se potýkají s rodinnými, soukromými nebo školními problémy. Ale i přes tyto dramatické zvraty a těžké situace, si všichni umí užít legraci. (MTV)

Zbyisek

Už při srovnání první scény originálních Skins a tady té prachsprosté předělávky jsou patrné rozdíly. Originál je prostě lepší: Tony se probouzí do tichého rána, na pozadí bijí zvony a zpívají ptáci. Vstane z postele a pustí si hudbu. Následuje velmi dynamická, střihově působivá a svižná rozcvička. Koukání z okna, pěkně ukázaná komunikace mezi Tonym a Effy pod oknem. V americké verzi to tak pěkně nefunguje. Není to tak svižné, gestikulace mezi sourozenci je taková nemastná neslaná. A v podobném duchu se táhne celý díl. Originál je prostě střihově i kamerově vypiplanější. Mimo to, že tady jsou nesympatické postavy, všichni chodí oblečení jako v létě, ač soudě podle sněhu venku je zima atd., se mě hodně nelíbila hudba a zvuk jako takový. V tomto remaku hraje hudba téměř nepřetržitě. A tohle nadměrné užívání hudby vede akorát k tomu, že divák nerozumí dialogům, bolí ho z toho hlava a působí to divně. Hodnotit a kritizovat by šlo ještě dál, ale nakonec už jen nejlepší hlášku z prvního dílu (objevila se naštěstí jen dvakrát) a sice: „F(beep)“. Tak co to je? Vypípávat sprostá slova, nějaká parodie nebo co? Když to má být slušné, tak to tam radši nedám vůbec, než abych to takhle trapně vypípával. Aktualizace: Druhý a třetí díl se již příběhově částečně odchylují od anglického originálu, což je dobře. Druhý díl mě ale hodně nudil. Až díl třetí byl docela fajn. ()

playboxguest odpad!

Tak tohle je naprostá tragédie. Kdyby se americký remake špičkového seriálu vydal vlastním směrem a předlohou se jen lehce inspiroval, s novýma postavama a novým dějem, nemuselo by to dopadnout nejhůř, ale zkopírovat postavy i zápletku, to je prasárna. Anglická série měla zábavný děj, charismatické postavy a nejkvalitnější herce své generace. Americká verze snad vznikla jen pro to, aby se každý utvrdil v tom, že jsou to tvůrci, nikoli scénář, co stojí za kvalitou filmu/seriálu. V první sérii jsem Tonyho nesnášela, ale musím uznat, že měl charisma, byl to vůdčí typ a dalo se pochopit, proč je mezi všemi tak populární. Ale v téhle verzi sleduju jen kluka, kterej je šerednej jak prdel, hraje si na něco, co není a působí, že si ještě v životě nevrznul a jen tak se to nezmění. To samé ostatní osazenstvo, kluci bez vyjímky vypadaj jak čtrnáctiletí gájové, ze Sida (sorry Stanleyho) je nesebevědomej šampónek, kterej se furt tváří, jak kdyby mu vygumovali mozek a mluví jak náměsíčnej, Chris vypadá jak desetiletej puberťák a ještě k tomu má hlásek jak holka a Anwar je muslim leda tak ve snu. A co holky?! Z Effie je šeredná bloncka, která vypadá vyžileji a stařeji, než všichni ostatní (nemá jí tady být kolem čtrnácti :-O), z chytré a sexy Michelle, po které každý bláznil, je taktéž nudná bloncka, ještě k tomu tupá jak poleno, americká verze Cassie je tak sexy kost, že jí prostě nevěříte, že to je Cassie a už vůbec jí nevěříte, že by něco měla s tímhle o dvě hlavy menším Sidem, z Jal je natvrdlé šikmoočko, které se jen tak potácí kolem a Maxxie no jo... Z Maxxieho udělali sexy lesbičku Teu, která má úspěch zaručen a nedokáže se zamilovat, protože jí všichni děsně nudí a nikdo se jí nevyrovná. Angličtí hrdinové tvořili partu normálních, obyčejných středoškoláků s uvěřitelnými problémy a pohnutky, američtí Skins jsou složeni z party ubožáků, co si o sobě myslí, že jsou fuckin´(píp) cool, ale potkat je v reálu, neopřu si o ně ani zrezivělý kolo. Mám za sebou pět dílů a jediný, na který se dalo jakž takž koukat, ikdyž to nebyl žádný zázrak, byl druhý díl s Teou (za nějž bych dala i půlku jedné hvězdičky), že by to bylo tím, že ona jediná, ač částečně inspirovaná Maxxiem (asi jen v tom, že je gay, jinak jde o zcela rozdílné postavy) je de facto nová postava se svým vlastním příběhem? Nebo je to tím, že jí jedinou hraje fakt sexy holka, která jediná nepřehrává při každý odkecaný větě? Možná to bude obojím, možná by to fakt nemuselo být nejhorší, kdyby si amíci vzali pro inspiraci jen námět a vytvořili si své vlastní hrdiny, se svými vlastními, novými, příběhy. Možná by to nebylo tak zlý, kdyby stejně jako angličani, obsadili talentované lidi, kteří dokážou prodat emoce. První díl původního seriálu mě naprosto pohltil, po druhém už jsem to nedokázala vypnout, zajímali mě postavy, zajímal mě příběh, zajímalo mě všechno, hned od začátku jsem měla své oblíbence, hned od začátku jsem se dokázala smát, dojímat, rozčilovat i plakat. Po pěti dílech remaku necítím nic z toho, není tam jediná postava, kterou bych si oblíbila, jediná scéna, která by mě zaujala, není tam nic, co by mě zaujalo a zajímalo dál, je to jen prázdná reklama na mtv. Když dva dělají totéž, není to totéž. A já se upřímně děsím z toho, že mi při stahování antivir neohlásil hrozbu. Protože tohle je to nejhorší, co se kdy na mém harddisku objevilo. Úplně slyším Chrise. A co že to říká??? FUCK IT! () (méně) (více)

Kailo odpad!

Fůůůj, taková nechutná vykrádačka briliantního britského seriálu. Což by teda nebyl úplně tak velký problém, kdyby to aspoň dělali pořádně (polovina jmén je špatně, polivina scén je špatně, hudba je hrozná, herci ještě horší). Tady se producenti styďte! 5% [HD] ()

Martinibaby

Tohle prostě nechápu. Proč? Proč to neudělali buď úplně stejně, nebo úplně jinak? Proč se půlka lidí jmenuje stejně a půlka jinak? Taková podivná polovičatost všeho.. Prostě divný. Neříkám, že je to odpad nebo brak nebu bůhví co, jenom mi to zatím nedává ani trochu smysl.. Herci mi přijdou taky tak napůl dobří a napůl špatní. Hudba je ale dost rušivá, některý záběry taky. Líp by udělali, kdyby si šli 'po svých', mohlo to všechno působit mnohem líp, takhle to prostě nutně vyvolává pocity slabého odvaru z Britské předlohy. Zatím bez hodnocení, hodnotit budu, až bude víc dílů a udělám si aspoň nějakou představu.. ()

Marqta

Takže britská verze je rozhoně lepší, ale tohle zase není úplný propadák podle mě. A nakonec hudba je mnohem lepší než u britských skins. ()

4daPeace

Verdikt: Ajaj. Fandove britske predlohy to zde trhaji na kusy, co je stare to je lepsi. Tecka. Nebo ne? Hype okolo Skins (UK) me naprosto minul, vedel jsem jen, ze neco takoveho existuje, nic vic. Kdyz jsem se docetl, ze vysla US verze Skins, vyuzil jsem teto vzacne prilezitosti a kouknul na prvni dil Cool, pomerne originalni serial s idealnimi floutky, tedy herci. Libilo se. Dal jsem si par dnu odstup a shlednul britsky original. Uz v uvodu mi doslo, ze to amíci obšlehli dokonale, scénu za scénou, dialog za dialogem. Někde u páté scény mi došlo, že se mi tahle verze (UK) vůbec nelíbí. Americká je barevnější, syrovější, uvěřitelnější. Ha. A máte to. Odlišný pohled na US Skins nemáte protože to amíci zmastili, ale protože originál (to co jsme viděli nejdříve), se nám jednoduše líbí víc a kopie vždycky zůstane pouze hloupou kopií. Takže já u Skins nejpíš zůstanu, americká verze zaujala. P.S. Fuckování jste měli vypípané, protože jste si stáhli rip dílu vysílaného na MTV. Ta cenzuruje. V Kanade bezi nonbleep verze. ()

Laerry odpad!

Nemá smysl se rozčilovat... zrušili to... brzy to zapadne v zapomnění... a pak přijde další shitoidní remake dalšího britského seriálu u kterého se nebudu vůbec, ale vůbec rozčilovat:)) ()

VittaBella

Po shlédnutí traileru amerických Skins jsem na tento zatím vznikající seriál neuvěřitelně nadávala. Britský originál totiž přímo zbožňuju, většinu dílů znám pomalu nazpaměť, a proto pro mě bylo velkým šokem, že v USA vzniká skoro úplná kopie, navíc s nevhodně vybranými herci. Když jsem pak ze zvědavosti koukala na první díl, po 15 minutách jsem ho musela vypnout: byl to pro mne tak trochu nepovedený a tragický vtip. Proč sakra opakují každou frázi a napodobují i ten nejmenší detail? Navíc všichni vypadají nepřirozeně a to nemluvě o odpípaných nespisovných výrazech, kterých je tam už tak minimálně. Nedávno jsem ale dala americkým Skins druhou šanci a rozhodně toho nelituji. Chrisův díl sice nemusel být opět do detailu zkopírovaný, ale jinak se tvůrci snažili vydat jiným směrem. Herci mi nakonec nejsou zas tak nesympatičtí, i když talentem moc neoplývají. Hodnotím tedy seriál tak, jako bych nikdy neviděla jeho předlohu - průměrným hodnocením. Přesto si ale myslím, že se dal napsat originální scénář, který by se více přizpůsobil americkému prostředí a mohl být alespoň trochu srovnatelný s britskou verzí. ()

V-Ray

Že to bude sračka bylo jasné. Ale že zkopírujou záběr po záběru původní seriál?..to ne.. zde je vidět rozdíl mezi remakem a parodií.. ()

Jane18CZ

Neviděla jsem ani jeden díl a ani vidět nechci, nejraději bych tomu dala rovnou ODPAD, ale nebylo by to oprávněné. Každopádně každý, kdo tento seriál vychvaluje, by ho měl rychle zahodit a pustit si UK verzi, která je bezkonkurenční, i kdyby v US verzi měl hrát bůh ví kdo... ()

dosig

Viděla jsem jeden díl a víc ani vidět nechci. To Američani neumí vymyslet vlastní seriál? Ty špatné kopie britských seriálů začínají být ubohé. ()

Košoun

Oh f***... Přiznám se, že mám velice rád originál, takže jsem se tohoto remaku mírně děsil. Poté co jsem viděl několik fotografií amerického castu tak jsem se děsil o hodně více a měl jsem důvod. Nikdo z těch lidí tam neumí hrát, sympatický tam není vůbec nikdo. Vypípávání sprostých slov, žádná nahota a doslovné kopírování originálu. Vůbec, proč tohle vzniká (vzpomínáte si na německé IT Crowd, to samé!?)? Když chtěli to samé, proč to nekoupili a nevysílaj prostě dokonalou britskou verzi? To je to pro US moc britské? Fakt tomu nerozumím. Rozhodně velké zprznění a pokud to vůbec dotočí/dovysílají, tak se podívám maximálně na poslední díl, jak si s ní páni Američané poradili. Hrůza, hrůza, hrůza. Hanba MTV!!! ()

fixaman

Tak já tady budu výjimka.. Britský originál mám hodně rád a US verze jsem se dosti děsil.. Ale už první minuta mě přesvědčila.. Hudba Animal Collective v seriálu pro teenagery?! Mazec :-) A jakkoliv mi přišel první díl rozpačitý (až na ten mejdan, ten neměl chybu), tak druhý díl už mě hodně chytil. Jo a vůbec mi (jako některým tady) nepřijde hudba v seriálu rušivá, právě naopak :-) ()

luf odpad!

Stačilo mi vidět jen pár minut a byl jsem hodně zklamanej !! Doporučuju originál pokud se tohle někomu trochu líbilo, tak z originálu budete nadšený. ()

bagetka007 odpad!

Rozhodně nehrozí, že bych se začala dívat na US verzi, ale chtěla jsem aspoň zkouknout, jak to zpracovali, ale po přečtení komentářů si ráda nechám zajít chuť. ()

Destinytte odpad!

Docela velkej hnus. Mohli to udělat líp, ale držet se tak moc UK verze nebyl dobrej nápad.. fuck it. Lidi chtěj vidět něco novýho, ne seriál podle kopíráku. ()

Naki odpad!

A to který mamlas vymyslel?! Udělat naprosto stejný remake prvního dílu jen s jinými herci si může doma udělat kdokoliv. Nepotřebuju se dívat na nějaký pokus o napodobení originálu, který je navíc ještě slušný, nudnější a kde hudba stojí zahouby. První díl mě zklamal od začátku do konce. Naprosto tomu chybí originalita ve všech směrech a aby se alepoň trochu odlišili, hodili tam pár scén jiných, které ovšem měly nápadně podobné dialogy. Netvrdím, že jsem se nějak zamilovala do 1. generace Skins UK (tak 70%) ale co je moc, to je moc a z tohodle se mi chce tak akorát zvracet. ()