Blizi se konec roku a tak jsem si rekl, ze to zakoncim stylove filmem z meho oblibeneho zanru - westernem. A tak padl los na Cheyenne, kovbojku, od ktere jsem nevedel, co cekat. Melo to pomerne zajimavy pribeh, to musim zminit jako prvni vec - stylizovano do detektivky, samozrejme s prvky romantiky mezi ustredni dvojici. Zatimco ta detektivni cast patrani po Poetovi byla dobra, ta romanticka cast me zas az tak nebavila. Co me dal nebavilo bylo to ozvuceni, porad dokola hrala jedna melodie, kterou v zaveru filmu trochu poupravili, ale byla porad stejne a hrala v tom filmu snad 10x... druhou veci, co me nebavilo, byli herci. Mimo mentalniho Sundance Kida v podani Arthura Kennedyho jsem vubec nikoho neznal a nicim me nezaujali. Opet plati jako v pripade romanticky casti pribehu - herci a herecky nebyli uplne nejhorsi toporny polena nebo otravny vocasove, ale proste tam nebylo nic navic. A to se tyka i hudebnich cisel ty mlady kocky - mam barovy westernovy cisla rad, ale tady to byla nuda a pisnicky taky nic moc. Rekl bych tak lepsi 3*(30.12.2017)