poster

Blubberella

Komedie

Německo / Kanada, 2011, 83 min

Režie:

Uwe Boll

Scénář:

Uwe Boll

Kamera:

Mathias Neumann

Producenti:

Jonathan Shore

Scénografie:

Marco Bittner Rosser

Kostýmy:

Katrina McCarthy
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  odpad!

  Úve vymyslel nový způsob filmové recyklace. Při natáčení Bloodrayne 3 vyměnil po ukončení každé scény hlavní hrdinku za keporkaka a jedním dechem zmákl zároveň i parodii! Výsledkem jsou dvě čistokrevné parodie na film za jedny prachy a vagón pomyjí pro tu hnusnou prasnici. Vagón byl však patrně málo a tak jim ta stopadesátikilová roštěnka sežrala asi tak ve druhé minutě i "scénář". Dostáváme tedy hodinu a půl sofistikované zábavy, plné Úveho laskavého tumoru a trapné až debilní improvizace, která ale zajisté nejednomu dawnovi roztáhne rozštěp do upřímného, hřejivého úsměvu! Je milé vidět, kolik je toho Herr Boll schopen udělat pro mentálně postižené!(14.10.2011)

 • Terva
  ****

  Blubberella, napůl člověk napůl upír, převážně těstovitá. Německo 1940. Koníčky: Chození po pláži a střílení nácků. UPS - Už vím kam se poděla dobrá hudba Jessici de Rooij z filmu BloodRayne 3 - sem. Na rozdíl od jmenovaného příběhu je tady hudba naprosto povedená. Uwe Boll totiž vzal stejné herce a prostředí, odebral BloodRayne a přidal místo ní Blubberellu. Vznikla tak vlastně parodie na BloodRayne. Udělat to nějaký jiný režisér, všichni by tu na něj pěli chválu, jak je to geniální tah. Jenže to udělal Uwe Boll a tak to každý (skoro) odsoudí. DIALOG: BLUBBERELLA (Lindsay Hollister) - Na co koukáš? VADGE (Jakkoli se německy řekne buzna) - Sakra, tak mě napadlo, kolik vás v tom kabátu vlastně je?............. Rozesmál mě německý pozdrav ve 14 minutě. Dále mě zaujala doktorova hláška o zabíjení upírů CITUJI - Můžete je zabít pouze ohněm, dřevěnýma kůlama, svěcenou vodou nebo je nechte dívat na všechny díly Rockyho............ Blubberellin průchod bordelem je boží. CITÁT - Zabiju vás všechny vy sráči!!!........ I odchod nebo spíše odjezd od bordelu mě rozesmál. Já se prostě bavil. CITÁT - Už to není jen upír, teď je to upír z příšerným německým přízvukem........... K pochopení souvislostí a děje tohoto příběhu je nezbytně nutné vidět film BloodRayne: The Third Reich. Teprve pak se dá tato parodie pořádně vychutnat. A také samozřejmě musíte překonat blog, že to natočil Uwe Boll. V tomhle filmu nejsou černoši, co umírají první. Na řadě jsou děvky. To je konec. CITÁT - Ne, dokud neřekne velitel......... Závěrečné titulky obsahují doplňky, nepovedené scény a ještě trochu humoru. Ve filmu hrají - Commandant: Michael Paré, Doktor: Clint Howard a například Adolfa Hitlera si v malém cameu zahraje Uwe Boll.(28.9.2012)

 • ricci.s
  *

  Ten jeden bod dávam len preto, lebo si myslím, že to bol Uweho úmysel natočiť čo najväčšiu kokotinu, aby si pochutnal na odporcoch svojich filmov. Ako už iste viete, jedná sa o paródiu na BloodRayne 3, a keďže ten film bol už vopred odsúdený na zánik, tak si najskôr povedal: Keď sa vám nepáči sekačka so sexy kočkou v hlavnej úlohe, tu máte monštruózne prasa a môžete byť spokojní. Blubberella likviduje fašistov naozaj originálne: Varechami, valčekmi na cesto, gigantickými prsiami, alebo... (veď uvidíte v závere - ak sa vám vôbec podarí k nemu dopracovať). Je to samozrejme sračka, ale takto to asi malo byť, a už sa teším na ďalšie vulgárne reakcie :-)(11.6.2011)

 • Morholt
  odpad!

  Třetí BloodRayne jsem neviděl, protože s Uweho dampírkou jsem se rozloučil už po prvním nástřelu a stejně tak jsem byl mnohokrát rozhodnut říct "Sbohem!" i Mistrovi, ale zvrácené nutkání vidět čas od času něco opravdu špatného mě vždycky vrhne zpátky do Uweho náruče. A Boll nezklamal. Nabídl mi jeden ze svých nejhorších filmů s odpudivým a netalentovaným stvořením v hlavní roli. Snad nikdy jsem neviděl něco tak zoufale, zoufale, zoufale nevtipnýho. Po tomhle mě zase chuť na špatné filmy na chvilku přejde.(9.4.2014)

 • okkac
  odpad!

  Němci nemají smysl pro humor, nebo mají humor, kterému se smějí patrně jen oni sami. Jinak nejde vysvětlit to, co se v tomto filmu odehrává. Točené společně s BloodRayne 3 na jeden zátah, takže metoda totálního šetření rozpočtu. Prostě: "Kamera, jedem, střih! Kočka z placu pryč. Velryba na scénu a jedem to samé, akorát se pokuste u toho být vtipní." Počet mých úsměvů by se dal spočítat na prstech jedné ruky a to ještě téměř vše na začátku filmu. Pak už jen nastupuje sbírka trapnosti korunované Bollem převlečeného za Hitlera (Vidíte v tom taky tu metaforu?). Jedině, kdy jsem se opravdu zasmál bylo, když se v průvodu židů objeví týpek oblečený jako ryba, který cestou upadne a nemůže vstát a pak se ještě jednou objeví později u ohně. To je humor z tak jiného vesmíru, že vůbec netušíte, že to někoho může napadnout. Ruce pryč. 1/10(25.10.2011)

 • - Jedna z původních hrdinek si dovolila přímo v záběru oznámit, že pochybuje o tom, že je dotyčná scéna vtipná. Scéna byla vystřížena a Uwe Boll kvůli ní musel přestříhat stávající film a přidat scénu, ve které sám vystupuje.  (jacksax)

 • - Ve scéně, kdy hlavní hrdinka doma vaří a poslouchá nadávky od své matky, je možné si všimnout, že matku hraje muž, jelikož má vousy a mužský hlas. V jednom ze záběrů mu také vyčuhuje zpod trička polštář. (ricky4)

 • - Přestože se děj příběhu odehrává v roce 1940, objevují se ve filmu vynálezy jako notebook, mobilní telefon a GPS a osobnosti z pozdějších dob, například Elvis Presley. (ricky4)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace