Putování do Betléma

Silent Night

Animovaný / Rodinný

Austrálie, 1999, 51 min

• KrestanFilms

Tento animák byl natočen na konci minulého století. Století, v němž by mnoho mamin tento snímek malým dětem prostě nepustily. Ale svět se posunul, zlo už se nejenže přestalo skrývat, dokonce je IN! A z toho pohledu, kdy už jsme si zvykli na všudypřítomné nestvůry, násilí, nahotu... už nevědomky respektujeme jistou hladinu špatného všude, i ve věcech pro děti. Takže shrnuto: podle mého tento film není vhodný pro věkovou hladinu, pro kterou byl natočen. "Moderní" rodiče dnešní doby ale nad tímto snímkem nejspíš zajásají.(16.1.2019)

Príjemné prekvapenie od Burbanku. Príbeh je nielen milý a edukatívny, ale aj nevtieravo vtipný a s dvojakým posolstvom. Animácia je jednoduchá, ale nie nesympatická, patrí medzi to lepšie, čo štúdio Burbank po roku 90 vyprodukovalo. Asi si vzhľadom na tému dali viac záležať.(2.6.2017)

Rozhodně nejlepší kratší film s krásným okouzlujícím příběhem plného naděje, lásky a dobroty. Něco tak úžasného se jen tak nevidí jedna z nejlepších oddychovek s tím nejkrásnějším příběhem!!! Rozhodně doporučujem! 80%(19.1.2018)

Miestami dosť naivné. Hlavný príbeh - narodenie Krista - zostal trocha v úzadí.(27.12.2012)