Nechápu, jak to dokáže

Nechápem, ako to dokáže

Komedie

USA, 2011, 89 min

• Goldenhair

Ten název je výstižný. Vážně nechápu, jak to ta SJP dokáže. Hrát poslední roky pořád v tom samém, jen čím dál horším. Ale za tohle si tvůrci opravdu zaslouží metál. Abych věděla, že příslušnice něžného pohlaví nejsou jen neschopnými lemrami a že ženská může mít dobrou práci, šťastné manželství, starat se o děti, a u toho všeho si zachovat zdravý rozum, k tomu snad nepotřebuju film. To je snad v dnešní době úplně normální a nikdo se nad tím nepozastavuje. Horší je, že v této komedii, (která vlastně ani vůbec vtipná není), to na vás vybalí stylem, že z toho místo dobrého pocitu budete mít akorát depresi, jak zbytečné a hloupé snímky o ničem je ještě Hollywood schopen vyplodit.(26.5.2012)

• Olík

Taky zrovna dvakrát nechápu, jak to dokáže……..jak to dokáže někdo natočit nebo přijmout v tom roli. Prázdné, suché, bez nadšení, bez zájmu, bez pointy, bez ničeho…….teda se stárnoucí S.J.Parker, které role matky středního věku sluší asi jako Carrie Bradshawové pytel od brambor…….a stejně tak sluší humornému románu Allison Pearsonové jeho filmové zpracování.(6.5.2013)

Co se mi na tomhle filmu líbilo, bylo, že se tady konečně matka nevzdala svojí kariéry jenom proto, aby se mohla starat o děti. Podle traileru jsem čekala něco trochu jiného, ale dívat se na to dalo. I když, řekla bych jednou a stačilo a jenom když chcete zabít čas, protože jinak ten film není ničím přínosný. Párkrát jsem se ale zasmála a byla jsem poměrně překvapená, když se tam objevila Busy Philipps, Jessica Szohr a Pirce Brosnan. Řekla bych, o něco horší 3*(24.3.2012)

Nechápem, prečo ľudia tento film ihneď takto zavrhli..?! Je pravda, že filmové plátna sú už priam presýtené rýchlokvasnými romantickými komédiami, no aj ony patria a zapadajú do nášho každodenného stereotypu a rozlietaného života. Občas nemáme čas ani chuť zamýšlať sa nad rozbormi postáv a hľadaním poínt. Veľmi dobre som sa zabavil, a tým to splnilo svoj účel. Vo svojej kategórii nadpriemerne dobrý humor...(17.7.2012)

• Payushka

Film absolutne netusi, o jakou myslenku se snazi (i kdyz tvrdit, ze film se Sarah Horse Parker ma myslenku, je celkem odvazne). Chvili vam tvrdi, ze zena by mela zustat zenou. Ze starat se o deti, byt vrcholovou investickou a mit sex s manzelem je nad jeji sily. Zaroven ale feministicky trucuje a opakuje, jake jsou zenske chudinky. A navic neni vtipny.(11.11.2011)

• - Sarah Jessica Parker a Pierce Brosnan si společně zahráli ji ve filmu Mars útočí! (1996). (beyli)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Sarah Jessica Parker. (('Butcher'))

• - Film, který Kate (Sarah Jessica Parker) a Richard (Greg Kinnear) sledují v televizi, je Jeho dívka Pátek (1940). (Elyssea)