Taxi, prosím ! (TV pořad)

Reality-TV / Komedie

Česko, 2002, 16x20 min

Mirek Veselý

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Kraus a Dušek se na postech řidičů taxíků vyřádili tak, že za to snad ani nemohli chtít honorář. Nalepené vousy a jiné maskovací parádičky nedokázaly zakrýt dětinskou radost v jejich očích, když je nepoznávali ani jejich spolupracovníci, známí či rodinní příslušníci. Legendárním se stal rozhovor Krause s Marešem (http://www.youtube.com/watch?v=FtklFrQ64fc), ale byly tam i lepší scénky.(14.8.2011)

Pořad Taxi se vysílal o pátečních večerech a tak, jako nejen já, se určitě všichni těšili na poslední školní den v týdnu:-) O něco lepší a zábavnější než v nynější době vysílaný pořad Taxík s Alešem Hámou. Líbil se mi hlavně pan Kraus, který dával tomuto pořadu větší komediálnost. Škoda, že tento pořad zanikl. Hodnotím horšími čtyřmi hvězdami.(23.1.2011)

Skvelá záležitosť. A dnes už kultová časť v ktorej vystrašený Leoš Mareš komunikuje s taxikárom Krausom.(12.3.2011)

Jeden z nejlepších pořadů, jaký jsem s Krausem viděl. Dával tomu mnohem lepší šmrnc než Dušek, dokázal být tvrdší a pro diváka zábavnější. Až se někteří jeho „zákazníci“ nestačili divit – jak třeba někdo zmiňoval Mareše, který neměl prachy a nechtěl zaplatit. Byla vážně škoda, že s tím skončili, protože tento pořad měl 100% větší kvalitu, než většina těch z dnešní doby…(23.11.2018)

• Paity

Nebylo to špatné, ale na šestnáct pokračování přece jen trochu moc. Nicméně oba jsou to živly a užili si hodně srandy.(12.6.2013)

Viděl jsem skoro všechny díly, ale moc toho v paměti neutkvělo, i když hlavně přiopilí cestující byli dosti zábavní a někteří více či méně agresivní. Jinak zajímavá variace na téma skryté kamery.(30.4.2011)

Tohle bylo naprosto geniální :D(12.12.2011)

Na Uvolněte se to nemá, ale určitě je to kvalitní věc. Dost mě dostala namachrovanost jednoho z učinkujících.(27.3.2011)

Některé jízdy byly lepší, některé horší, ale byl to dobrý pořad.Legendární je, jak Kraus veze Krause ml. nebo Leoše Mareše.(1.7.2013)

Viděl jsem pár dílů, teď ani nevím, jestli to nebylo vše, co bylo natočeno, neb jak se pořad rychle objevil, tak i rychle zanikl ...(11.2.2011)