Reklama

Reklama

Taxi, prosím !

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Jaroslav Dušek a Jan Kraus na svérázném "lovu" v ulicích Prahy. (oficiální text distributora)

Recenze (11)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kraus a Dušek se na postech řidičů taxíků vyřádili tak, že za to snad ani nemohli chtít honorář. Nalepené vousy a jiné maskovací parádičky nedokázaly zakrýt dětinskou radost v jejich očích, když je nepoznávali ani jejich spolupracovníci, známí či rodinní příslušníci. Legendárním se stal rozhovor Krause s Marešem (http://www.youtube.com/watch?v=FtklFrQ64fc), ale byly tam i lepší scénky. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Pořad Taxi se vysílal o pátečních večerech a tak, jako nejen já, se určitě všichni těšili na poslední školní den v týdnu:-) O něco lepší a zábavnější než v nynější době vysílaný pořad Taxík s Alešem Hámou. Líbil se mi hlavně pan Kraus, který dával tomuto pořadu větší komediálnost. Škoda, že tento pořad zanikl. Hodnotím horšími čtyřmi hvězdami. ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Skvelá záležitosť. A dnes už kultová časť v ktorej vystrašený Leoš Mareš komunikuje s taxikárom Krausom. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších pořadů, jaký jsem s Krausem viděl. Dával tomu mnohem lepší šmrnc než Dušek, dokázal být tvrdší a pro diváka zábavnější. Až se někteří jeho „zákazníci“ nestačili divit – jak třeba někdo zmiňoval Mareše, který neměl prachy a nechtěl zaplatit. Byla vážně škoda, že s tím skončili, protože tento pořad měl 100% větší kvalitu, než většina těch z dnešní doby… ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Nebylo to špatné, ale na šestnáct pokračování přece jen trochu moc. Nicméně oba jsou to živly a užili si hodně srandy. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Dušek a Kraus jako maskovaní taxikáři, kteří vozí známé i neznámé lidi. Něco jako skrytá kamera, kde jsem si zapamatoval Krause, který vezl syna, který ho nepoznal, nebo když po jedné jízdě ho jedna sexy blondýnka pozvala na panáka. Bylo to víc zajímavé, než že by to byla nějaká řachanda, ale zapamatovatelné. ()

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem skoro všechny díly, ale moc toho v paměti neutkvělo, i když hlavně přiopilí cestující byli dosti zábavní a někteří více či méně agresivní. Jinak zajímavá variace na téma skryté kamery. ()

blekekeke 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem pár dílů, teď ani nevím, jestli to nebylo vše, co bylo natočeno, neb jak se pořad rychle objevil, tak i rychle zanikl ... ()

tsatsiki 

všechny recenze uživatele

Některé jízdy byly lepší, některé horší, ale byl to dobrý pořad.Legendární je, jak Kraus veze Krause ml. nebo Leoše Mareše. ()

Reklama

Reklama