Wonder Woman (TV film)

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2011, 43 min

• Mr.Bulanek

Jestli byl všechen potenciál vložen do Wonder Woman v jejím oblečku, tak se nedivme, že seriál byl po pilotu zrušen. Do toho úplého oblečku se moc potenciálu nevešlo, nezbylo na něho místo.(29.7.2015)

• M.Macho

Bohyni všech Amazonek bych si zřejmě představoval v poněkud lichotivějších konstelacích. Tento pilot - není se čemu divit, že neprošel ani výraznější postprodukcí - není vůbec o ničem a hlavně nepotřebuje pokračovat, neboť vše podstatné se odehraje během prvního dílu. Jak rafinované - diváky šokovat tím, že je cílevědomá, bohatá, úspěšná, dobře natupírovaná bohyně nebude šokovat vůbec.(5.7.2013)

• NinadeL

Adrianne Palicki není zase takový problém, upravený kostým Wonder Woman také ne. Ale od Kelleye by se opravdu dalo očekávat něco, co vzbudí novou vlnu zájmu o tuhle dokonalou akční hrdinku. Ale on je Kelley, reprezentant amerického práva v americké televizi. A jestliže jeho Wonder Woman má fungovat v dnešním světe, musí se potýkat v podstatě s tím samým, s čím Ally McBealová, Nemocnice Chicago Hope nebo všichni ti právníci z Bostonu nebo L.A. Dvě alterega Wonder Woman skutečně v novém konceptu nepotřebovala a sledovat v televizi Zápisník jedné lásky (2004) také ne. Přesto určité rivalství s Elizabeth Hurley by mělo určitý potenciál, kdyby mělo jít o novou Super drbnu (2007), ale ne Dianu Prince... Čili jediný, kdo projevil hereckou jistotu s určitým příslibem do budoucna, byl Edward Herrmann, ale také kde ten není úžasný sám o sobě. Stávající situace dávala tušit snahu o žánr v žánru, ale méně invence by bývalo úplně postačilo. Abych chtěla vlastní figurku Wonder Woman, potřebuju kvalitní seriál a ne reklamu v reklamě.(28.11.2011)

• liquido26

Tak jsem se tak těšil na nový seriál o Wonder Woman, strašně jsem truchlil, když TV stanice nevybrala pilot, strašně jsem se těšil, až ten pilot prosákne na internet a teď, když jsem to konečně viděl, tak jsem zklamán. Vůbec se mi nelíbil ten koncept - Wonder Woman alias Diana Themyscira je hlavou společnosti, která se zabývá především výrobou akčních figurek s Wonder Woman. Všichni vědí, že Diana je Wonder Woman, a tak si Diana vytvoří ještě jednu, tentokrát tajnou, identitu - Diana Prince. Neměl by být superhrdina osamělý tajemný mstitel, který se vždy vynoří tam, kde je ho třeba a pak zase zmizí a zatímco s všichni přemýšlí a pátrají kdo to je, divák se bojí, aby jeho pravá identita nebyla vyzrazena? Kostým, který většina fanoušků na základě fotek odsoudila, se mi docela líbil a Adrianne Palicki to jako Wonder Woman slušelo. Bohužel její další dvě identity už jí tolik nesedly. Ostatní herci byli nevýrazní nesympatičtí (obzvláště ten Steve Trevor) a příběh nebyl nijak zvlášť zajímavý a postrádal jakoukoliv akci. Kromě úvodní krátké honičky a závěrečné krátké mlátičky se pořád jenom kecalo. ___ Jsem fanouškem původní série, těšil jsem se na remake nebo respektive novou verzi a bohužel to dopadlo špatně. Myslím si, že pilot nebyl vybrán po právu. Nový seriál by mohl vzniknout pouze s přeobsazením většiny herců a výměnou scénáristů i režiséra. Snad se této postavy ujme někdy někdo schopnější a dostane se nám v budoucnosti alespoň kvalitního celovečeráku.(25.7.2011)

• jh666

Nebudu hodnotit technickou stránku věci, jelikož to není dodělané, ale na druhou stranu to by asi tenhle pilot stejně nezachránilo. Jednou z mála dobrých věcí byla Adrianne Palicki. Sice jí mám radši jako Mockingbird, ale ani jako Wonder Woman není špatná. Se zbytkem hereckého obsazení, nebo spíše jejich postav, tou už je o dost horší. Zejména postava Henryho se chvíli tváří jako absolutní parchant a za minutu jako nejlepší kámoš. Odklon od předlohy je pak víc než znát. Stačí se podívat, co se ti stalo z Trevora. Stíhačka to pak už nezachrání. 30 % za Palicki a za snahu.(19.7.2015)