Bůh lásky (festivalový název)

God of Love

Krátkometrážní / Komedie / Fantasy / Romantický

USA, 2010, 18 min

Luke Matheny

Sasha Gordon

Sympatický nápad, pre kulisy New Yorku vďačné čiernobiele spracovanie, dobrý self-casting i herecký výkon Lukea Mathenyho. A pekná myšlienka, ktorá sa však dala povedať aj v polovičnej stopáži.(19.1.2012)

• Houdini

Oscar 1 : Krátký film(27.1.2011)

Na krátký film herecky dokonalé. Až později jsem zjistil, že si snímek vysloužil Oscara, a teď už jen souhlasně přikyvuji. Za celkový nápad, za profesionalitu, za výbornou černobílou atmosféru... Spokojenost! P.S. Film shlédnut v rámci oslav symbolicky prvního vlastního originálního blu-ray nosiče uživatelky Balakriele :-).(24.6.2011)

Zvláštní film, sice Oscar za krátkometrážní film, ale oproti těm předcházejícím letům, tohle nebylo tak dobré. 3 hvězdy jsou zde objektivní ohodnocení.(3.4.2011)

• Pajky3

Začátek kinozážitku v Petersfieldu. Po traileru byl na úvod puštěn tento oceňovaný, krátkometrážní film. Nelíbil se mi, nelíbil se mi hlavní hrdiny a přišel mi zbytečně dlouhej. Sice se tu píše 18 minut, ale já mám pocit, že trval alespoň jednou tolik. Takže za mě ne a ocenění nechápu...(29.10.2014)

Milé, vtipné, příjemné.(31.5.2011)