Virus X

Richard Calderon

Kostýmy:

Noam Karl

• J*A*S*M

Přesně tak špatné, jak lze od filmu s názvem "Virus X" očekávat.(26.1.2011)

• ricci.s

Horor o skupine výskumníkov zatvorených v laboratóriu, ktorí sú nakazení smrtiacim vírusom a ostávajú im tri dni života. Nenadchlo ma to, ale nevidím to ani na odpadové hodnotenia. Plusko dávam za vzhľad infikovaných a za toho rockera, ten ma bavil, bez neho by to ani nebolo ono.(11.3.2011)

• Wacoslav1

No má to celkem lákavej obal, ale film je dost nuda. Ze začátku mě zajímalo ještě co se v tom filmu bude dít. No časem mi to už začalo bejt tak nějak ukradený, ale přežil jsem to v pohodě až do konce.30%(17.11.2014)

• Campbell

Příběh o partě lidí kteří jsou uvězněni v nějaké místnosti a jsou nakaženi virem. A do toho na ně čumí doktor a taky jeden nájemnej vrah kterej patří do nejodpornější kategorie lidí co jsem viděl, neskutečně mě iritoval. Jinak je film plný klišé a nepomůže mu ani taková ponurá atmosféra beznaděje, film je neskutečně špatně natočen, a každá scéna byla jako bodnutí nožem, strašně jsem se nudil a nebavila mě snad ani jediná scéna. Jednu * dávám za tu atmosféru která ale moc nepomohla.(6.11.2012)

• Šakalík

Když pánbůh rozdával filmařský talent, režisér Harris přišel pozdě, nebo spíše nedorazil vůbec. Tenhle film je ojedinělá přehlídka toho, co lze na filmování zmrvit - pitomým příběhem počínaje, amatérskými hereckými výkony konče. To vše je říznuté spoustou nelogičností a podbarveno monotónně bezduchou hudbou. Chvíli jsem uvažoval nad milosrdnou jednou hvězdou za postavu Jerrona, ale ten až groteskně vykonstruovaný konec mě přesvědčil – exkrementy patří do odpadu.(10.3.2011)

• Dejavu_UH

No já fakt nevím, že se lidi sníží k výrobě takových bullshitů, jako je totok. Hentok, pantok na ně :) Dávám odpad. A teda jako nevím, ale rocker s tím bílým hárem se mi nějak nezdáál :D :D(5.3.2011)

• djbarrel

No hrozná sračka ! Nevím koho tohle napadlo. Celý děj je neskutečně pitomý, herecký výkony jsou naprosto otřesný, nelogičnost kam se podíváš. Kdo byl třeba proboha ten Jerron ? Nebo co to bylo zač ? Nějak jsem nepochopil jeho počínání a ani jeho přítomnost ve filmu. A co ten konec ? Nesmysl naprostý nesmysl. Odpad ! 0 %(9.6.2011)

• Ajfist

Jedním slovem,zoufalost.(2.4.2011)