Reklama

Reklama

Ve jménu vlasti - Série 3

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2013, 10 h 16 min (Minutáž: 46–60 min)

Kamera:

David Klein

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Claire Danes, Damian Lewis, Rupert Friend, Morena Baccarin, Jackson Pace, Morgan Saylor, Sarita Choudhury, Tracy Letts, F. Murray Abraham, (více)
(další profese)

Epizody(12)

Recenze (22)

klukluka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tentokrát “pouze” výborný, nikoliv vynikající... Ale přesto- ta úroveň je ohromující. Hodnocení snižuji jen za Carriino počínání v Teheránu- narozdíl od zasvěcených tvůrců coby lajk a neznalec nevěřím, že by se tam bílá cizinka mohla jen tak bez povšimnutí procházet s mobilem věčně na uchu. Nevěřím ani na Džavadiho, kterej si může kdykoliv s kýmkoliv povídat jakkoliv dlouho nerušeně o samotě v angličtině, a nevěřím ani na Akbariho, nejhlídanějšího Íránce, který se na X desítek minut zavře do kanceláře s kontroverzním člověkem, aniž by je někdo sledoval nebo na ně dohlížel. Tahle série pro mě zkrátka narozdíl od dvou předešlých nebyla uvěřitelná. P.S.: A když nad tím tak přemýšlím- nejvíc se mi nelíbilo, jak tady byli všichni bezpáteřní. Všichni včetně Carrie. Já už bych od CIA nikdy žádné milosti a teplý fleky v Istanbulu nechtěl. Raději bych myl nádobí. Člověk může být diplomat, ale jsou prostě jistý hranice... Za tyhle špatný návody a vzory sundávám ještě jednu pecku. ()

Yardie 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Slabších 90%. Už to není tak super jako první dvě série, ale pořád si to drží neuvěřitelně vysokou laťku a nenaplnily se mé obavy o nastavované kaši. Politiky čím dál víc, strategie a intrik taky, byť se může zdát pomalejší tempo, tak když se člověk zamyslí, tak to vůbec nevadí. Ono i v prvních dvou sériích byly taky pasáže, kde se moc nemluvilo, "žilo" to tam pohledy a mimikou a stejně to člověka bere a sedí u toho přikovaný. Je zde asi více věcí než dříve, které by v reálném životě takhle nemohly proběhnout, ale pořád si myslím, že se drží celkem reality, byť už méně než dříve. A konec, to byla síla a opět velké překvapení. Uvidíme, co to přinese dál a jestli z toho nakonec na kaše nebude. Howgh! ()

Reklama

claudel 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po dvou strhujících sériích přichází třetí a v ní se až na pár výjimek nic neděje, ale opravdu nic. Zvláštní je, že mě ta série bavila, nenudil jsem se, ale zažíval pocit, že se dívám na seriál, u něhož nejsem přikovaný a který ani v jednom případě na konci každého dílu nevyvolal nutkání rychle se podívat na další. To je u současných seriálů hodně netypické. Na druhou stranu jsem si oblíbil víc Carrie a za nejlepší postavu považuji definitivně Saula. Možná jsem divný, ale nedovedu si dost dobře představit, o co půjde ještě v dalších čtyřech sériích. A právě jsem šokovaně zjistil, že odpudivého senátora Lockharta hraje můj oblíbený dramatik, to jsou šoky. ()

Ouwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

SPOILERY; Tak asi bych začal tim, že děj mě vcucl okamžitě. Líbilo se mi vykreslení vztahů a životů u Brodyových, ale zároveň jsem zklamaný z toho, jak to celé vyznělo úplně jen tak. Zahraný je to dobře, jen místy je to vatové a nedokážu to akceptovat, když ke konci série to není úplně ukončený. Chci znát následky, názory té rodiny, až by uviděla v televizi Brodyho. A taky ta scéna, kdy Dana řekne mámě že se stěhuje a ona jí ještě dá prachy, mi přišla totálně mimo. Z Quinna se stává tahoun seriálu, Friend je charismatickej frajer a v akci si vede výborně. Danesová odvádí klasicky maximum, Saul si každou scénu krade pro sebe, baví mě jeho slovní zásoba, mimika, Brodyho ilustrace života na útěku a následného comebacku s výcvikem, naprosto fascinující, Callery kraluje se špičkovým soundtrackem, akce je sice málo, ale je špičková - výborná střelba, nějaké to stealth, ozvučení střeliva. Hlavně už z pilotu třetí série, stealth akce Quinna úžasná. Dar Adal je zajímavá a hodně nepředvídatelná postava a hraje ho sympaťák, Homeland má výborné tempo, skvělou kameru, přesto mi v mnoha věcech přišel celkem nedotažený, takže ačkoliv jsem se bavil skvěle, postrádám pocit úplnosti. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí sezóna měla velmi pomalý nástup, v dalším průběhu se naštěstí dostalo i na povedenější epizody, takže ve výsledku jsem stejně pět hvězdiček udělil, ale přesto považuji třetí řadu za zatím nejslabší. U některých pasáží jsem měl pocit, že tvůrci vykrádají sami sebe, protože mi silně připomínaly děj z první i druhé série, zcela zbytečnou součástí sezóny byly zážitky rodiny Brodyovy, které fungovaly jen jako vata. Nezbývá, než doufat, že se v další řadě s něčím podobným nesetkám. 5*- ()

Galerie (155)

Reklama

Reklama