Saul se vrací z Caracasu se zdecimovanou troskou závislou na heroinu, ve které by nikdo nepoznal někdejšího elitního mariňáka. Jeho plán vyslat Brodyho za pár dní na důležitou misi je v troskách. Náhle se na něj ale usměje štěstí: vinou své manželské krize paradoxně získá mocnou páku na senátora Lockharta a oddálí tak jeho převzetí velení CIA. Brody má čas se zotavit, větším oříškem je ale jeho duševní stav. Zdá se, že ztratil chuť do života a zájem o cokoliv. Saul musí povolat zbraň, která na Brodyho dříve vždy platila: Carrie. (Česká televize)

Necrotongue

Úvod epizody mě fakt vyděsil, zase nemocnice a zase ta ruina v Caracasu. Naštěstí se ukázalo, že to byla jen startovní pozice pro další solidní část příběhu, do něhož se osvěžujícím způsobem nově vložil i Mossad. Jen s misí pro Brodyho se scénárista nechal trochu unést, nějak takhle by mohli Japonci vysvětlovat čerstvému pilotovi kamikaze, že má se svým letounem dopadnout na nepřátelskou loď a po jejím zničení se vrátit na základnu. Šok 2- Dana is back!! ()