Reklama

Reklama

Epizody(12)

Recenze (25)

Yardie 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trošku jsem se obával, jak to bude dále vypadat a z počátku to se zdálo, že se mé obavy naplní. První díly jsou takové sterilní, jalové, nějak jsem tomu nemohl přijít na chuť. Ale postupně se to rozjíždělo a nabíralo řádné tempo, které vyvrcholilo v 9., resp. 10 dílu, to byla jízda. Každopádně to jede ve starých dobrých kolejích - intriky, podrazy, plánování, akce (té je zde o něco více než dříve), napětí. Stejně jako v předešlých sériích se i sympatie přelévají ze strany na stranu. Dojem trošku pokazil poslední díl, ale naštěstí to vynahradily ty před tím. Celkově ovšem velmi dobře a je až neuvěřitelné, že dokáží tak dlouho udržovat tak vysokou laťku. Howgh! ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dej sa sústreďuje na viac postáv, preto sa menej starostlivo plánuje a viac nechávajú postavy zasiahnuť veľkými udalosťami, skúmajú dopad na ne a ich okamžité reakcie. Postavy príliš často menia svoje rozhodnutia, niekedy človek nevie, s kým to má vlastne česť. Emócie sú viac vydieračské a prvoplánové, menej vyplývajú z predchádzajúceho diania. Pakistan zaujme, aj zabaví, ale už to nie je ten Homeland bez TEJ postavy. ()

Reklama

Ouwen 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

SPOILERY: Od momentu, kdy Carrie si vrzne s panicem, se ze seriálu stala parodie. Scénář je navíc nechutně průhledný a nevýrazný. Umíraj vedlejší postavy, které nikoho nezajímaj a ty zajímavé jsou utlačené do pozadí. Claire Danes hraje skvěle, ale ta její arogance, povýšenost je až nechutná. Na všechny kolem sebe plive a pořád se tam rozčiluje. Katastrofa. Napětí nefunguje, protože je vyvolaný samoúčelně, uměle a předvídatelně. Postavy se chovaj v rozporu s tim, jakou práci vykonávaj (Lockhart odevzdá seznam třístovky lidí, aby zachránil pět a ještě k tomu ohrozím sebe a lidi v místnosti, wtf?!) Quinn se zamiloval do ženský, která je emocionálně otupená a akorát ho zneužívá. Akční scény jsou chaoticky prostříhaný, natočený, chybí Rko (prostě banda týpků padne aniž by cákla krev), hlavně epizoda s útokem na ambasádu je příšerná. Místo stealth akce, použití nože a tichých eliminací, musíme sledovat nesmyslné střílečky. Quinn by mohl bejt tahoun seriálu a vůbec bych se nezlobil, kdyby to Carrie schytala. Poslední díl je těžce nezvládnutej, ani nevíme jak se dostali z toho chaosu zpět domů. Na redditu píšou lidi dvacetkrát lepší nápady a z Homelandu by se mohlo stát meméčko. "OTEVŘETE TY DVEŘE, NEBO JE POVRAŽDIM" "PORUŠUJETE LIDSKÁ PRÁVA!" ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Do sledování čtvrté sezóny jsem se pouštěl s obavami potom, co seriál opustil Damian Lewis, ale teď musím přiznat, že se mi zatím líbila nejvíc. Šlo o dosud nejakčnější řadu seriálu, výrazně jí pomohlo i to, že jsem nemusel sledovat další pohnuté osudy členů Brodyho rodiny, jen mě poněkud rozhodila závěrečná epizoda, která byla velice slabá. Tvůrcům se v této sérii podařilo vytvořit skvělou atmosféru a vystupňovat napětí, které mi v předchozích sezónách místy chybělo. Výborně jsem se bavil. ()

ilemas 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

4. série Začíná to úplně znovu, třetí sérií to bylo takřka uzavřené. Bez Brodyho a tím pádem jeho rodiny čtvrtou sérií začíná naprosto nový příběh, ale zas to vynahradí větší akce a šoky. Carrie je naprost úžasná, už nedělá takové grimasy jako s Brodym a postava Quinna se mě začíná líbit čím dál víc. ()

Galerie (228)

Zajímavosti (1)

  • Čtvrtá série, jejíž děj se odehrává v Afgánistánu a Pákistánu, se natáčela v Jihoafrické republice. Režisérka a producentka Lesli Linka Glatter k tomu uvedla, že nejtěžší na tom bylo najít kvůli pár scénám okolo domu sestry Carrie oblast, která by připomínala americké předměstí. (oli009)

Reklama

Reklama