Carrie se vzbudí v domě plukovníka Khana a jen těžko se rozpomíná na dění předešlého večera. Správně usoudí, že psychotická epizoda nebyla dílem její podlomené mysli, ale že jí někdo vyměnil prášky a pokusil se ji v lepším případě diskreditovat, v horším pak otrávit či přimět, aby si sáhla na život. Jednání s Hakáním zatím pokračuje: vůdce islamistů vydal seznam prominentních teroristů vězněných Američany, jejichž vydání požaduje výměnou za propuštění Saula. Saul nic takového nehodlá dopustit. Rozhodne se uprchnout a raději zemřít, než upadnout znovu do zajetí. Plukovník Khan si před setkáním s Američany všimne podivné výměny šeptaných informací a vzkazů mezi svou kolegyní Tasním a Dennisem Boydem. Na tajné schůzce se o své podezření podělí s Carrie. (Česká televize)

Necrotongue

Osmá epizoda mi přinesla mnoho zážitků. Při různých jednáních se opět intrikovalo a manipulovalo, hlavní část děje se ovšem točila kolem pokusu o Saulovu záchranu. Kupodivu právě toto drama mě v jednom momentu brutálně rozesmálo, bylo to ve chvíli, kdy došlo na neprůstřelný Volkswagen, jehož čelní sklo vydrželo i pod palbou lehkého kulometu. Připomnělo mi to jeden starý vtip: "Sovětské sdělovací prostředky oznámily, že na sovětsko- čínské hranici došlo k incidentu, když tři čínské tanky napadly sovětský traktor. Traktor palbu opětoval a po zničení všech útočníků v klidu odlétl." Akční sekvence s navigováním Saula mi zase vzdáleně připomínala Pac- Mana, takže pět hvězdiček bylo nevyhnutelných. ()