Carrie udeří na Dennise Boyda, aby přiznal, že pomáhá pákistánské tajné službě, ale bez úspěchu. Do výslechu navíc zasáhne velvyslankyně, která se podle všeho rozhodla manžela chránit. Celé velvyslanectví s Carrie v čele se horečně připravuje na výměnu vězňů, která má proběhnout na letištní ploše. Se Saulem však z džípu teroristů vystoupí i malý chlapec se sebevražednou vestou. Carrie ví, že Saul si už nepřeje dál žít. Jakým způsobem ho přimět, aby výměnu nesabotoval a neohrozil životy všech zúčastněných? (Česká televize)

Necrotongue

Devátá epizoda byla velice "výživná". Atmosféra i napětí postupně gradovaly a mně bylo jasné, že už už k něčemu dojde, ale záludní teroristé a ještě záludnější filmaři mě napínali tak dokonale, jako by měli maturitu z obsluhy skřipce inkvizičních katů. Vydařená záležitost, bavil jsem se skvěle. ()

pallok

Pravdepodobne dramaticky aj obsahove najlepšia epizóda celého seriálu, maximálne napätie a hustá nekompromisná akcia z oboch strán. Za predpokladu, že šlo o primerané množstvo výbušnín a nevstanú z mŕtvych. ***** ()