Separační úzkost (S05E01) (epizoda)

Separation Anxiety

Separačná úzkosť

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015, 51 min

První epizoda nové série, takže samozřejmě spotřebuje nějaký čas na seznámení s novými postavami i novým prostředím, ale ke konci to vypadá, že se to opět slušně rozjíždí.(18.9.2017)

Famózní rozjezd 5. série : 5 hvězd a 88 % . Německý herec S. Koch (mj. nizozemský film Černá kniha) velmi dobře doplňuje hlavní protagonisty : C. Danes(-ovou), R. Frienda, M. Patinkina a F. Murray Abrahama. A Miranda Otto(-ová) taky .(20.9.2017)

Start páté sezóny proběhl ve výrazně pomalejším tempu než začátek řady minulé, proto hvězdička dolů. Na druhou stranu nevidím důvod, proč hodnocení dále snižovat, epizoda mě srozumitelně seznámila s novými poměry i prostředím, představila i hlavní zápletku, takže se těším na pokračování. Pokud bude i nadále platit pravidlo, že bude mít Saul s každou sérií kratší vousy, čeká ho v té příští zřejmě hladká tvář.(3.12.2017)

Väčšina vecí ohľadom nadácie nudí. Epizóda si sympatie získava hlavne v závere. Priznajme si, výbuch vždy poteší.(27.4.2017)