Bezprostřední ohrožení (S06E07) (epizoda)

Imminent Risk

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2017, 55 min

To, že se z předchozího dílu vytratila akce, mi nikterak nevadilo, jenže sedmá epizoda už přišla o napětí i atmosféru, takže jsem zase skončil u Carrie, na kterou opět vytáhli všechny její kostlivce, což už mě nudí, protože se tak děje v každé sezóně. Upřímně, kdyby nebylo tandemu Javadi- Adal, nebylo by se na co dívat. A ta zbytečná vysvětlující scéna na závěr?WTF? Komu to nedošlo už předtím, měl by se radši dívat na jiný žánr.(6.12.2017)

• Ivo

Pořád se to nějak nemůže rozjet ... Už 7 dílů kulhající, žvatlající Quinn, vzlykající a čím dál hysteričtější Claire a to vše sleduje z řiditelné vzducholodi Salieri.(7.3.2017)

• john.doe

už se to začalo rozjíždět a zase sešup dolů :/(8.3.2017)

Hysterická Carrie pred súdom už začína nudiť, ale pre tvorcov to je zjavne chvíľka potešenia, keď to opakujú už po niekoľkýkrát bez akejkoľvek invencie. Kráľom epizódy je chladnokrvný vražedný maniak na úrovni Majid, ktorý s jasnou hlavou premýšľa a inštinktívne koná a stáva sa tak momentálne najlepšou postavou, ktorá má navrch pred všetkými váhajúcimi špiónmi, ktorým tvorcovia naordinovali nerozhodnosť pre lepšie naťahovanie epizód.(1.9.2017)