Enemy of the State (S07E01) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 55 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • R1CH1E
  ***

  Pomalejší rozjezd stejně jako v první epizodě předchozí série. Carrie je ve své marné snaze o záchranu situace opět na hraně příčetnosti. Saul je stále macho tvrďák. Pokud se děj dále rozjede a nebude se zabývat stále únavnější linkou týkající se Carrie a jejích rodinných trablů, tak to ještě může být zajímavé. Každopádně rozjezd série pomalejší.(13.2.2018)

 • kostej_
  ***

  Obávám se, že Homeland má našlápnuto k nejhorší sezóně...(12.2.2018)

 • john.doe
  ****

  slušný rozjezd, kéž to bude pokračovat minimálně stejným tempem..(13.2.2018)

 • Ivo
  ***

  Hmm, vypadá že vodní mlýny už se rozjíždějí naplno a Claire bude ještě i v roce 2056 úspěšně a neúnavně zachraňovat svou vlast od zlotřilých, doširoka rozvětvených intrik a úkladů, kterých si nikdo jiný ani v náznaku nevšimne (a to potom klidně i přímo z lůžka Parkinsonova ústavu). Na úvod se jí vždycky jakoby tak trochu tradičně nezadaří, ale pak vše dozajista nabere pozitivně akční obrátky, padouši rezignují a nakonec se ukáže že ve všem měla od začátku svou neomylnou historickou i hysterickou pravdu ... Tak uvidíme jestli si seriál udrží svou stabilně sestupnou tendenci nebo aspoň trošku zalapá po dechu a k něčemu se ještě vzchopí ... První díl v tomto ohledu zatím působil tak trochu neurčitě ...(13.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace