Paean to the People (S07E12) (epizoda)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 55 min

Hudba:

Sean Callery

Střih:

Jordan Goldman
(další profese)
 • makakus
  **

  Nejlepší epizoda nejhorší sezóny si zaslouží hned dvě hvězdy. Pateticko-blábolivý projev prezidentky, navíc naprosto mimo žánr, byl už jen smutnou tečkou za tímto ročníkem, který si z diváků dělal víceméně legraci. Z hlediska uvěřitelnosti a logiky se to posunulo někam k Aktům X. Naše crazy Carrie už je stejná asi pět let, tak se těšme, jak na nás bude poulit oči za rok z Izraele, nicméně toho prcka prosím její mateřské péče už ušetřete!(1.5.2018)

 • Arkanoid
  ***

  Poslednú epizódu charakterizuje nevyváženosť. Pokračovanie moskovskej akcie poteší, potom nastáva útlm tempa. Od rýchlej akcie a vyjednávania sa presunieme len k vyjednávaniu a vydieraniu politických väzňov. Ešte na pomalšiu notu zahrá dejoví línia Bieleho domu, kde sa snažia tvorcovia diváka predávkovať patriotizmom. Všetko však potom zaklincuje najzásadnejšia veta prezidentkinho prejavu, ktorá svojej postave aj predošlému deju uberá vážnosť a logiku. Pachuť v závere je menšia ako v poslednej epizóde šiestej série, lebo pri skoro až úmyselnom znížení kvality sklamanie v posledných minútach až tak nebolí, no rovnako aj tu ostáva na mieste otázka, s čím tvorcovia prídu nabudúce, keď sa postavy vidia byť už dávno za zenitom. Izrael vyzerá sľubne. Nechajme sa prekvapiť.(2.5.2018)

 • monaMis
  *****

  Nejlepsi epizoda cele serie, a troufla bych si rict, ze i celeho serialu(30.4.2018)

 • Ivo
  ***

  Hmm, takhle to mělo běžet od prvního dílu a ne až od jedenáctého ;) (až tedy na tu silně rozpačitou a přiteplenou prezidentskou urinoterapii - nemluvě o tom že díky ní celá ta ruská mise pak jaksi nedávala žádný smysl ?) .Takže zjevně zaděláno na další sérii ... možná by úplně stačilo kdyby měla 3 díly ? :) A soudruha Jevgenije za koule pověsit !(1.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace