Saul Berenson se v zajetí snaží přesvědčit přeživšího tálibánského vůdce Hajsama Hakáního, že za neúspěšným útokem na jeho osobu nestáli Američané, nýbrž pákistánská rozvědka ISI. Navzdory silnému podezření o zrádcovství Džalála, svého vlastního syna, dává coby otec potomkovi poslední šanci. Na jakou stranu se nakonec Hajsam přikloní? A bude při Saulovi stát pověstná štěstěna a hbitý jazyk? Carrie Mathisonovou čeká neméně nebezpečný střet. Je totiž znovu kontaktována obávaným agentem Jevgenijem Gromovem, s nímž má společnou, leč nezáviděníhodnou minulost. A Gromov žádá rovnou osobní schůzku, což zdaleka nevěstí nic dobrého. A do celého vražedného divadla začíná jako aktér samozřejmě vstupovat i prezident Spojených států amerických, který si, zdá se, též hřeje ve vlastních řadách hada na prsou. (Česká televize)

warrenur

Konecne spionazne hry a protitahy v celej svojej parade na vsetkych frontoch. Som zvedavy, ako sa bude vyvijat linia Gromov - Carrie. Snad to nebude ziadna "tuctovka". Uz vsak trosku tusim, ze prezidentovo PR vo forme priletu a prehlasania zhati iranska tajna sluzba. Ak sa neudeje to, sipim, ze Haqqani bude "odideny" Iranom. Ale to je len divacka spekulacia. ;) ()

Necrotongue

Třetí epizoda byla pro mě zatím v osmé sezóně tou nejslabší, přesto se mi jaksi nechtělo jít s hodnocením pod čtyři kousky, protože z toho stále cítím atmosféru, kterou seriál kdysi měl a kterou následně ztratil. Teď mám zase pocit, že se tvůrci pokusili vrátit k původním postupům, a myslím, že se jim to zatím daří. ()