poster

Můj nejlepší nepřítel (festivalový název)

 • Rakousko

  Mein bester Feind

 • anglický

  My Best Enemy

Drama

Rakousko / Lucembursko, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ***

  Omšelé téma notně zdlouhavě zpracované. Herci nevyýrazní, někteří se mi až do poslední minuty pletli, humor bez vtipu a závěr předznamenaný 95 minut před koncem.(2.3.2013)

 • Rudovous
  ****

  Moritz Bleibtreu podava opet skveli, presvedcivy vykon.(31.3.2012)

 • rockwoman
  ****

  Zajímavý film během jehož sledování mě napadala různá rčení. Pro dobrotu... Kdo jinému... Kdo se směje... Ale nakonec stejně tou nejoriginálnější myšlenkou co tu zazněla zůstává = Nespouštěj mě z očí.(18.8.2013)

 • hellstruck
  ***

  Absurdní, nicméně zpočátku velice napínavá fraška. Kapitán SS a žid ve vyměněných rolích - to tu pravděpodobně ještě nebylo. A možná to tak mělo zůstat.. Po celou dobu jsem si myslela, že sleduji televizní film. Dobová atmosféra byla uměle vytvořená a bylo to setsakramentsky znát. Hudba byla jako ze špatného českého filmu. A přestože je první polovina docela vzrušující a neotřelá, konec mi připadal hrozně unáhlený a odbytý, jakoby to už někdo chtěl mít z krku. A tu komediální složku jsem tedy vůbec nezaznamenala.(17.7.2013)

 • sochoking
  ****

  Ano, je to dráma, ale len do výmeny uniforiem. Potom to už je HUMOR**** (milý Franto) a špeciálne to začal už Rudi, ked' sa oholil. Už len samotný spôsob, ako rozprával, akoby sa posral do gatí a po večeroch mu niekto neustále prefackovával ksicht! Skôr som mal pocit, že pozerám nejakú taliansku krimi komédiu zo 60. rokoch, ked' sa dve bandy honia za jedným vzácnym obrazom. No a v každom prípade sa mi zdalo, že je tam kopec blbostí. Ved' počkajte, '' až vám tu historku porozprávam, budete sa váľať od smiechu !!! '' (27.7.2012)

 • - Natáčanie prebiehalo vo Viedni a Dolnom Rakúsku. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace