Reklama

Reklama

Obsahy(1)

17tiletý Farley vedl ponurý život, založený na domácí výuce, organické stravě a výletech do galerie umění. K nelibosti svých rodičů však Farley nesmírně rád hraje hokej s místními dětmi. K jejich ještě většímu zděšení si Farleyho vybere majitel mládežnického hokejového klubu, kde se z Farleyho stane hvězda. Zároven však mladík zjišťuje, že popularita má svou cenu. Na ledě musí bojovat a prát se. Když se navíc začne hroutit i přátelství s nejlepším kamarádem, je Farley čím dál ztracenější. (Filmbox)

(více)

Recenze (2)

HaiWithLove 

všechny recenze uživatele

Výborně jsem se pobavila. Slečny zpěv nic moc (ale nebyla jediná). Ne, tohle prostě stojí za to. Být trenérem "našich hochů", pouštěla bych jim to za trest. (To je asi ten důvod proč nejsem trenérem). Je to strašná blbost, ale jak je to blbý, tak je to vtipný. Nic pro ty, co hledají akci a napětí jako třeba v Miracle. Ale pokud vám nevadí muzikály a zasmějete se u blbostí, tak je to pro vás. Dala bych 4*, ale tu pátou musím přidat za tu (v podstatě) urážku Crosbyho :D ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Musíte vidět, pokud jste fanoušek hokeje, Noaha Reida anebo Kanaďan. Pokud jste všechno dohromady, pravděpodobně omdlíte rozkoší. 1) Muzikálové manýry a přehrávání se střetává s civilností a přirozeností projevu. 2) Přitažlivý 23letý Noah Reid (hokejista Farly, hlavní role) byl podivně nadabován vysokým hláskem. Další pěkný kluk: 32letý Gianpaolo Venuta (spoluhráč Marco). I 44letý scénárista a režisér Michael McGowan má sportovní postavu. ()

Reklama

Galerie (20)

Reklama

Reklama