Výborné herecké výkony, skvělý scénář. Uvítala bych ještě přinejmenším dvacet minut navíc.(22.3.2015)

Konečně zase nějaký film, který mě nadchmul. Víc to zpestřila role Billa. Hned jsem si toho herce oblíbila. Něčím zvláštním si mě získal. Tenhle film si zaslouží více veřejnosti. Byl úžasný.(25.3.2016)

Romantický pop ve švédském podání. Inteligentní a pohledný. Snad jenom kdyby ten lehce nesympatický autista nebyl takový roztomilý plyšáček, co zvládne každou situaci a má skvělé organizační schopnosti. Jinak velice sympatické postavy, na které se dobře dívá. Jen kdyby každý popík vypadal takhle (zejména ten pitvorný český). 3½.(19.4.2012)

Příběhově jednoduchá komedie zabývající se poměrně těžší tématikou, ale s takovou lehkostí, že to na mě občas působilo až trochu prvoplánově. Příjemný relaxační film, který má ale řekl bych do reality poměrně daleko.(1.9.2014)

• kaposlav

To sa málokedy vidí, že niekto natiera bielu stenu bielou farbou, ktorá je evidentne natretá. Stačilo mi ani nie 10 minút, aby som zistil, že je to pí*ovina o retardoch pre retardov.(9.10.2012)