Série(2) / Epizody(15)

Tři kamarádi - Jeff, Mike a Greg, žijí ve městě, kde vypukla nákaza, která mění lidi na zombies. Pro přežití a zachránu svých přátel musí použít své zkušenosti, které nabyli hraním her. (zahubicku)

yaromir

Po všech těch 28 Days Later, 28 Weeks Later, Shaun of the Dead, Dawn of the Dead, Diary of the Dead, Land of the Dead, Dead set, Walking dead, I Am Legend (+ Lesním duchovi :D) a samozřejmě mnoha počítačových hrách jako Left4Dead nebo zrovna DeadRising (a dalších, které si nepamatuju) jsem si říkal - JAKÉ BY TO BYLO, KDYBY SE TOHLE FAKT STALO?! Tak už jsem to konečně zjistil... Naprosto, jasně, bezkonkurenčně, prostě bez debat *****. PS: Kalhoty jsem si ve škole zatím neposral (ale někdy moc nechybělo). ()

Dexter1

Príjemný zombie fan-počin, ktorý miestami pôsobí ako nejaký survival guide, prierez zombie tvorby alebo reklama na zombie hry na xboxe. Webseriál od Machinima.com je vtipný, nápaditý a stráca sa dojem lacnosti kvôli umne zvoleným záberom, vtipným hláškam a neustále gradujúceme deju. Rozhodne sa teším na druhú sériu, nech viem ako sa chlapci s neuveriteľnými znalosťami o tom ako vyvraždiť zombiekov pustia do ulíc navrátiť vládu ľuďom. ()

M.a.t.t.

Spočiatku sympatická jednohubka, ktorá si na pomery poloamatérskeho webseriálu elegantne strieľa z osvedčených postupov zombie žánru ale v momente keď by sa mala začať niekam skutočne uberať, tempo pribrzdí a humor tak už skoro ničím neprekvapuje. Naštastie je to platí len dočasne, neskoršia gradácia je na pomery webseriálu pomerne smrtiaca aj napriek tomu, že sa vykráda snáď všetko možné a dôjde aj na Resident Evil. Našťastie to pomerne funguje. 70% ()

BigDeal

Takto má vyzerať pravá geekovská pocta žánru; berie sa s nadhľadom, je plná odkazov na zombie filmy a hry a zároveň ponúka to, čo máme na zombie filmoch radi. Veľká škoda, že má prvá séria len 5 častí a teda je len takým úvodom k tomu, čo by nás malo čakať ďalej. Už tu však vidno ako krásne všetko graduje, v každej novej časti je viac krvi a viac zombiekov skončí bez hlavy. Navyše seriál nie je čisto o zombies - funguje aj ako klasická loserovská bromance komédia. Keby niektorá televízia vysiela Bite Me ako 20 minútový komediálny seriál (v skutočnosti ide o 10 minútové diely - webseriál), sledoval by som to radšej a nadšenejšie ako suchý The Walking Dead. Vidieť s českými titulkami môžete tu: http://www.videacesky.cz/serialy/bite-me ()

URBAN

Super seriál jen mě na něm sere a to je ještě slabé slovo že pomalu skončí než začne takže z toho mohli spíš udělat film než seriál jinak když pominu tuhle tu " blbost " tak jsem s tímhle tím počinem nadmíru spokojen přece nerdi co zabíji zombíky nemůžou být nudní ( 31.3.13/MAC 1.série , 1.4.13/PC 2.série ) ()

• Všechny tři hlavní postavy kamarádů jsou vášnivými hráči počítačových her i v reálném životě. (Shley)
  • Vedle seriálu byly natočeny videa s jeho aktéry, v nichž ukazují jakou působnost mají použité zbraně použité v seriálu a také jak správně uhodit. (Shley)