Gosurori shokeinin

• Japonsko ゴスロリ処刑人 (více)
všechny plakáty

Fr

,,PROČ MÁŠ NA KONCI DEŠTNÍKU ČEPEL?“..... /// (To abych Tě lépe viděla…. by odpověděl vlk). Jenže nejsme v lese, ale v nočním klubu, kterej má plno uchyláckejch atrakcí a zábavu (na moment) může překazit maximálně ujebaná hlava (z krku). Na trapárny máme s Yuki – lolitkou s deštníkem - stejnej názor: je třeba je ukončit!.... Nevkusná filmová zábava, která může pobavit jen milovníky oplzlostí a japonskýho porna. VYNÁŠÍM SVŮJ ORTEL VE JMÉNU BOŽÍM. JSI VINEN! Oproti třeba Oneechanbara… je příběh (téměř) na Oskara a choreo sice není až taková prdel, ale pár dobrejch nápadů jistě potěší nejedno zvrhlé srdce. BUDU NA TEBE ČEKAT V PEKLE! Myslím že 3* jsou tady jako 5 hvězd jinde, takže za mnou by Yuki mohla přijít znova. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem konstruktér deštníků. 2.) Je fajn, když si mám na výběr ze dvou pohledů - buď se dívat na akci nebo holkám pod sukni. 3.) Gilotina v akci – to už tady dlouho nebylo. 5.) Thx za titulky ,, Jemu, tedy IDžORovi“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ * ()

Flipnic

Jeden z mnoha aktuálních japosných "gore" flicků s lolitkami, kterých vznikla v posledních letech celá řada a těší se dosti rozporuplnému přijetí diváků... V Japonsku se to asi líbí, navíc to nestojí moc peněz ... V tomto filmu se mstí holka v černém gotickém oblečku vrahounům její matky. Používá k tomu speciálně vybavený deštníček. Kupodivu choreografie soubojů je dost dobrá, gore zde moc není, ale když ano, tak jsou to slušné "fatality" ... Celkově je to taková sranda, která se nedá brát vážně. Prostě zábava, "(ne)-náročné"!! :-)) ()

darkrobyk

Vskutku zábavný fantastický film (ne, horror to není. Proč zatraceně kvůli jedné fantastické bytosti hodí někdo film hned do horroru? Tady se totiž bát nebudete...) s mohutnými fontánami rubínové krve tak, jak to prostě Japonci umí. Vtipné, krvavé (co na tom, že hlavy jsou očividně gumové stejně jako těla obětí) a jdoucí až na kostní dřeň (ustřílení masa z hlavy až na cvakající lebku nebývá běžné) a poslední vypadlou ledvinu z dutiny břišní. Líbilo se mi, že ač čeká diváka přehlídka soubojů, každý je úplně jiný. A ten báječný deštník! Hmmm, jak z dílny pana Švankmajera! Splatter, gore a kopec švandy k tomu. A navrch vydařená hudba, co místy zní jako Carmina Burana a místy jako Dead Can Dance. Sice jsem čekal poněkud více gothicky a temnoty, ale na druhou stranu je to tak rozkošně ulítlé, že jsem se bavil. ()

Karamanlis

Takéto bizarné japonské splattery ma v posledných rokoch berú podstatne viac než "vlasaté" duchárske horory z krajiny vychádzajúceho slnka, ktoré ma od čias nádherne desivého Ju-on už predsa len trochu omrzeli... Gothic & Lolita Psycho je uletená revenge story v štýle Kill Bill, ktorá sa neberie príliš vážne a objavujú sa v nej podivné až komické postavy. Extravagantná hlavná hrdinka Yuki, vyzbrojená pre boj upravným dáždnikom postupne dopadáva vrahov svojej matky a svoju pomstu na nich vykonáva brutálnym spôsobom, zväčša končiacim totálnou devastáciou ich tiel. Priaznivci sofistikovaných filmových diel nech sa teda Gosurori shokeinin zďaleka vyhnú, no pre tých, kto nepohrdnú nenáročnou akčnou zábavou, okorenenou patričnou dávkou gore a trochou nadprirodzena by tento kúsok mohol byť to pravé orechové... ()

eraserhead666

Další japonský úlet. Jako celek nic moc, na některých scénách a podivnostech se dá však něco dobrého najít. Třeba Elli je šílená záporačka za hranicí roztomilosti a její mobil zabudovaný do pistole mě dostával do kolen. Nebo Kamikaze komando. A i ta Asami během těch svých pár sekund potěšila. Možná kdyby to mělo trošku kratší stopáž (nějakých 70 minut by bohatě stačilo), bylo by to mnohem působivější. I z těch deštníků šlo určitě vytřískat více. 2,5* ()

Z0oMb3E

Čo sme sa dnes dozvedeli? V každom 35 kilovom šikmáčovi sa nachádza v priemere asi 30 litrov krvy. Gotická lolitka na Japonský spôsob je sympatická 25-ťka v kostýmku francúzkej chyžnej ako vytiahnutá z 15 minútových videí na freepornových sajtoch. Žltáci mobil vopchajú hádam i do vibrátoru. A ťamani pokémonov natlačia i do "hororu"! To boli všeobecne známe veci. Teraz vedomostný kvíz: Koľko špinavých Japončíkov sa použije na nápis HOLYWOOD? Koľko váži dáždnik s 249 nábojmi? A akú kariéru v deepthroatingu musíte mať, aby sa vám do lepky vošli dve polmetrové šable?... Na tieto a mnohé ďalšie otázky dostanete odpoveď po zhliadnutí tejto prče. ()

kaylin

Japonský snímek „Gosurori shokeinin“ je prostě ptákovinou, která by dle mého mohla docela fungovat jako manga, ale v hraném provedení to má prostě moc slabin na to, aby se to za mě dostalo byť jen na ten průměr. Nedávám tedy ani průměrné hodnocení, za mě spíš pár dobrých nápadů, které celku nedodávají tak velký potenciál, jak by si tvůrci možná mysleli a jak by chtěli. ()

TERRORDROME

Japonský klon Kill Billa, kde sa gotička s dáždnikom mstí za vraždu matky. Deja je tu menej než v priemernom pornofilme, väčšinu filmu zaberajú súboje medzi ktorými prehodia postavy pár slov aby to nebol úplne nemý film. To rozhodne nie je výčitka, ale naopak pochvala. Ešte mám v živej pamäti otrasnú, neskutočne prijebanú blbinu Onechanbara: the Vortex a Lolita práve vďaka absencii priveľkého množstva stupídnych dialógov a väčšiemu dôrazu na akciu nedopadla rovnako. Hrdinka proste musí zlikvidovať päť hnusákov ktorý sa podieľali na vražde jej matky, nič viac, nič menej. Bojové scény majú dosť vymakanú choreografiu doplnenú o nejaké tie zábavné gore detaily. Najvtipnejší je súboj s lietajúcim učiteľom čo podľa vzoru Toxieho používa ako zbraň mop, to ma fakt úprimne rozosmialo. Pozoruhodný je aj súboj s jednookou pištolníckou školáčkou čo má v zbrani namontovaný mobil. Je to samozrejme strašne lacné a odohráva sa to celé v niekoľkých miestnostiach nejakej opustenej budovy ( plus pár záberov niekde v poli ), ale režisér dokázal mizivý rozpočet utratiť veľmi rozumne a dať tomu slušný vizuál (dobrá kamera), takže ma to prekvapovalo len pozitívne. Má to spád a nestihne nudiť, takže podarená hovadina. Mimochodom, na prvý pohľad mi bolo jasné že gore efekty sú dielom pána Nishimuru, majú jeho typický rukopis, ten ja hneď spoznám. ()

Hopi

Scéna s kulometem v deštníku byla parádní. Ostatní souboje taky fajn, jen finále trochu divné. A proč se sakra musela herečka při každém souboju přezouvat? Zbytečně to rušilo. Film v pohodě, ale dalo se z toho vyždímat trochu víc. ()

RetroMan

Je krásná, je mladá, je sexy, je gothic, je cool a umí to s parapletem. Krásná Rina Akiyama alias Yuki na cestě pomsty za smrt své matky a zmrzačení svého otce. Fantastické bojové souboje a choreografie, skvělá hudba, spousta krvavých efektů, krví zbrocená kamera, řinčení katan. Yuki chce vyřídit pět lidí, kteří se podíleli na smrti její matky. Nejlepší souboj: na střeše s komandem Kamikadze. Nejujetější scéna: terč č. 4 Lady Elle. Poslední souboj s Masatem mě sice tak nenadchnul, zato vyústil v konec, který jsem rozhodně nečekal. ()

sankacoffee

Japonská oddychová jednohubka na způsob Kill Bill. Ovšem nenechte se mílit popisem žánru v profilu, tohle není žádný horor, nýbrž krvavá akční komedie. Boj pobavil, fatality překvapily a dialogy vyloudili na mé tváři nejeden úsměv. Je to tak krásně hloupoučké, že to ani nedokáže nudit. ()