Sociální pracovník přichází do Gruova domu zkontrolovat, jestli je vhodný pro výchovu dětí. Margo, Edith, Agnes a mimoni se musí postarat, aby vše dobře dopadlo. Pouští se tedy do rekonstrukce ve velkém stylu. Podaří se jim včas proměnit hrůzostrašný dům v domeček plný hraček? (Pethushka)

Malarkey

Velice originální postavičky s originálním námětem na zpracování. Škoda jen, že Despicable Me už není taková zábava, protože film by měl být samotný vrchol celého nápadu. Tady ale zůstanu spíše u tohoto čtyřminutového kraťasu. ()

Dever

Veľmi zábavný bonusový kraťas od tvorcov Despicable Me. Parádna animácia predstavujúca úpravu nebezpečného domáceho interiéru Minionmi a adoptovanými dcérkami v ktorom býva Gru, na bezpečné a roztomilé prostredie pre deti. Veľká škoda, že sled týchto scén nebol použitý vo filme, ktorému by hodnotu zábavnosti určite zvýšil. ()

D.Moore

Tenhle kraťas mohl přece klidně být v samotném filmu - třeba po titulcích. Dobré, ale není to vážně spíš vystřižená scéna? ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Další z řad povedených krátkometrážních snímků, týkající se jednoho z nejlepších animovaných filmů světa, Já, padouch, kde se o veškerou zábavu postarají úžasní malí mimoňové. V tomto čtyřminutovém snímku, kde se mimoňové společně s Margo, Edith a Agnes musí během chvíle postarat o velkou rekonstrukci domu, kvůli příchodu sociálního pracovníka mimoňové opět jako v každém celovečerním či krátkometrážním snímku dominují. ()

AllShallFall

Tak tohle opravdu nemá chybu:-D je to bezvadný bonusový kousek k příběhu pana Gru. Mimoňové jsou zábavní a vtipní. A nápad se sociálním pracovníkem je prostě super. 4 minuty ale já byl ohromen. ()

predators

Bývá tomu u animáků často, kdy se postavičky ze stínu dostanou na výsluní. Příležitost jim nabízejí kraťasy, které se svým celovečerákům minimálně vyrovnají, a mnohdy je i předčí. Další epizodu, Home Makeover řadím na pomyslné druhé místo. 75% ()

packa

Nemohu si pomoct, mně tento kraťas přišel mnohem vtipnější než celovečerák Despicable Me. Z toho usuzuji, že tvůrci "umějí"... když se jim chce a nebo když se nenechají svázat konvencemi a tvoří čistě pro radost. ()

TheEvilTwin

Boží! Mimoni rekonstruují dům, aby návštěva sociálky souhlasila, že je vhodný pro děti, takže hurá malovat dům na růžovo:D ()

liquido26

Vtipný kraťas o tom, jak Mimoni dělají z Gruova strašidelnýho domu ideální domek pro děti. Některý nápady jsou skvělý :-) ()