Jak z názvu patrno, středobodem tohoto animovaného snímku je banán. Toto ovoce se náhle objeví v malé továrně, jejíž zaměstnanci jsou po ovoci jako diví. Proto se rozjíždí třeskutá naháněcí akce, protože banán chce ochutnat každý. (Sfinkter)

Tsuki

Asi nejlepší ze tří kraťasů k prvnímu dílu Despicable Me. Minioni se honí za banánem. :) ~(3,9)~ ()

MikeCool

Krátkometrážní snímek. Banana? Neskutečné jak mě během čtyř minut dokázali pobavit malí, žlutí mimoňové, kteří se hádají o kus ovoce. Zaručeně to nejlepší od mimoňů! Mmm Papl. Ouuu, Papl? - Papl, Papl, Papl, Papl, Papl, Papl, ... :-D ()

predators

Bývá tomu u animáků často, kdy se postavičky ze stínu dostanou na výsluní. Příležitost jim nabízejí kraťasy, které se svým celovečerákům minimálně vyrovnají, a mnohdy je i předčí. Epizoda Banana z Despicable Me tomu budiž příkladem. 80% ()

korbitch22

Je to sice moje nejoblíbenější ovoce,ovšem já mám rád,když má animák nějaký smysl,či zajímavý podtext,tady stovky žlutých kuliček honí v továrně jeden bananán a mají kliku,že jsou při tom celkem vtipní.60% ()

Stanislaus

Já si moc na banány nepotrpím, což se však nedá říct o těchto malých žlutých fazolkách(?) z Despicable Me (jenž jsem bohužel zatím neviděl). Opravdu humorné! ()

jonyyy

Říkal jsem si že ti žlutí fazoláci měli největší potenciál z celého filmu. Takže za tento bonus jsem vděčný. ()