Wigiilbal pongnyeonbilla (TV seriál)

• Jižní Korea

위기일빌 풍년빌라

Harvest Villa

Golden House

Good Harvest Villa

Drama / Komedie

Jižní Korea, 2010, 20x? min

Hyeon-tak Jo

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Je to tajemné, vtipné, romantické, akční, překvapující...všechny tyto elementy má Harvest Villa. A to nejlepší i to nejhorší. Já jsem se bavil a to především díky naprosto dokonale vybraným hercům.(31.1.2011)

První, řekla bych polovina, se nese v duchu komedie, člověk se tady setká hned s několika podivně bláznivými osobnostmi :-) Začátek je jednoduchý Oh Bok Gyu má poklidný život, až se jednoho dne objeví krásná sousedka a on se zamiluje... zatím to vypadá jednoduše, že se bude hrát o lásku, ale pak do toho vstoupí dědictví v podobě hromady zlata a začíná se to pomalu, ale jistě zamotávat. Všichni totiž, jak jinak, chtějí zlato. Samotná honba za zlatem si vyžádá hned několik obětí, čehož se tady režisér vůbec nebál. V průběhu sledování se člověku neustále noří otázky: Kdo z nich je vrah? Co má v plánu? Dá se mu/jí věřit? Tak ten/ta to snad neudělal/a? ... aspoň já měla otázek víc než dost. Protože je jich hodně, kteří mají temnou minulost a možná i přítomnost. Napětí rozhodně nechybí, nečekané zvraty, ale i zábava. Myslím, že 4* si zaslouží. Já osobně mám velkou slabost pro to úžasné charisma tatíka gangstera :-).(25.3.2015)

• Denila

Potřebovala jsem několik dílů, abych tomu přišla na chuť. Jinak pojato, než-li je zvykem. Komedii jsem našla až v dílech kdy děj přecházel v drama a následné rozuzlení, takže vtipu jsem moc nedostala. Nemastné, neslané. Znovu už bych nekoukala.(17.2.2018)