Všemocný Thor (TV film)

Ron Santiano

Scénografie:

James Leszuk
  • lusst

Fakt je to hrozné. I na Asylum. Na druhej strane už len za to že som to dopozeral... Vlastne nie - prepol som na Pána času - no i tak aspoň jednu hviezdičku dám. Ale každopádne si nespomínam na väčšie sprznenie severskej mýtológie. Vlastne je to najhorší film na aký si spomeniem od série The Brotherhood z roku 2001. A to je už čo povedať. P.S - Toto je úplne prvý film pri ktorom som vážne zvažoval hodnotenie "odpad".(15.3.2012)

• Hall900

Jestli si něco Odpad! zaslouží, je to určitě tohle.Nejspíš nejhorší film který jsem kdy viděl. Docela si dokážu představit scénu jak z Amrican Horror Story,kde pouštějí pacientům ve zdejším assylumu takovéhle filmy, V reálném světě pochopitelně né,protože potom by všechny zřízence pozavíraly do basy.Nevím na hvězďičku tomu přeci jenom něco chybí. Třeba údernější název,něco jako Unbelievable Thor nebo co já vim.,scénář.Slyšel jsem že už to pár filmařů vyzkoušelo a dalo se na to koukat.Cameo Stana Lee(moh by tam třeba přijít,kopnout Thora do rokroku a beze slova odejít),lidi v hlavních rolích,né ocholený poloopilý opice....Prostě hodina a půl utrpení.Jim Morrison kdysi řekl :drogy jsou sázka s rozumem.Já bych řekl,nekupujte si drogy,podívejte se na tohle a v léčebně vám je dají zdarma. Fuj! No alespoň tam na konci nebyl nebyl Tony Stark...(18.2.2014)

• Campbell

Ale čekal jsem větší ptákovinu. Začátek je sice zmatené a nudné pobíhání po lese. Ale jakmile se dostaneme přes to je to konečně nějaká zábava. Už jen pro to jak je to blbé. Thor se dostane do našeho světa a je mu všechno fuk. Nediví se že existují auta, velké budovy. Nic mu není cizí a umí střílet z pistole jak ostřílenej veterán(a to střílel jenom jednou). Efekty jsou na poměry Asylumu slušné občas to sice ujede ale jde to. Horší to je s herci kteří jsou tak retardovaní až je to zábava mě dostávaly. Samotný představitel Thora mě rozsekával od začátku ta mimika herce byla fakt šílená. A Valesquezová z Mumie už má nejlepší za sebou a neměla co nabídnout. No další z Asylumovek který mě nějak neurazily ani neohromily. Ale podle mě se na to koukat jakž takž dá.(3.4.2012)

• Richi007

No ku*va co tam všichni hulili za matroš? To se nedalo proboha ani dokoukat... 1. Jak se pod tohle mohla podepsat SyFy? 2. V roce 2011 už snad takovéhle triky neexistovali ne? To byla bída. 3. Scénárista a režisér to chtěli spíš parodovat ten příběh ne? 4. Dialogy naprostá katastrofa! 5. Při výběru herců na konkurzu vešel režisér a producent do čekárny a prohlásil "Všichni co tu teď sedíte a čekáte na svoji první roli, tak ji právě máte." 6. Od půlky to už byla taková nuda, že jsem usnul.(18.10.2013)

• predators

Ani nemusím přemýšlet, jestli jsem kdy viděl něco horšího. Jde o totální výsměch celému filmovému průmyslu, herci počínaje a thorovým kladivem konče. Podíval jsem se na to za vás a právě mám možnost udělat dobrý skutek tím, že vás odradím od této pomatenosti. Snad si to vemete k srdci a vzdálíte se AT na míle daleko. 00%(10.5.2011)