Derren Brown: Hero at 30,000 Feet (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2010, 55 min

I kdyby to bylo celé nahrané pro televizi, tak stejně nezapomenutelná skoro hodina. Derren je neskutečnej :)(2.9.2012)

Pořad, který jsem jednoho večera začala bez jakýchkoliv očekávání sledovat na jedné z britských televizních stanic a který mě strhl natolik, že jsem byla ochotná přenést se i přes ty neustálé reklamní bloky. Doteď se mi nechce věřit, že vše, co se odehrává v průběhu těchto 55 minut, nebylo předem připraveno se speciálně najatými herci, nicméně internet tvrdí, že vše je skutečnost, a já se tedy musím jen klonit před psychologickými schopnostmi Derrena Browna. Takhle vypadá strhující reality show!(18.11.2012)

Další z Derrenových experimentů. Tentokrát o chlapíkovi, který se stane hrdinou a přistane s letadlem ... opět neuvěřitelné 93%(20.6.2013)

• - Svou práci v televizi začal Derren Brown třemi šedesátiminutovými speciály natočenými během dvou let, které byly rozděleny na šest částí, jež obsahují sestřih toho nejlepšího z jeho hodinových speciálů. Vybrané části z prvních sérií jsou dostupné na DVD a videokazetách jako Derren Brown - Inside Your Mind. U nás byl projekt uveden v České televizi jako Derren Brown: Magie a manipulace mysli (od r. 2004). (Paity)