Nebezpečná identita (TV seriál)

Ringer

Dvojičky

USA, 2011 - 2012, 14 h 41 min (Minutáž: 22x40 min)

Sarah Cawley

Sarah Michelle Gellar, Ioan Gruffudd, Kristoffer Polaha, Nestor Carbonell, Mike Colter, Tara Summers, Zoey Deutch, Jaime Murray, Kristen Kerr, Maximiliano Hernández, Darryl Stephens, Gregory Harrison, Andrea Roth, Brian Hallisay, Brianna Barnes, Noah Watts, Nikki McKenzie, Marcus Folmar, Brody Hutzler, Brynn Thayer, Jason Dohring, Misha Collins, Chad Michael Collins, Jordan Marder, Elizabeth Roberts, Chase Maser, Drew Powell, Chelsea Tavares, Mozhan Marnò, Emily Swallow, Zahn McClarnon, Elizabeth Higgins Clark, Meagan Holder, Lindsay Bushman, Porter Lynn, Dendrie Taylor, Alison Lani, Merle Dandridge, Kether Donohue, Chase Kim, Denyse Ellington, Tom G. McMahon, Matthew Del Negro, Nikki Deloach, Chris Elwood, Gage Golightly, Billy Miller (a.z., herec), Emily Chang, Trevor Torseth, Gena Shaw, Shintaro Shimosawa, Henri Lubatti, Tony Pasqualini, Ray Haratian, Jace Jeanes, Wes Robinson, Dustin Quick, Gonzalo Menendez, Darren Pettie, Justin Bruening, Michelle Stafford, Rachel Pace, Amanda Pace, Adina Porter, Nicole Gale Anderson, Ginger Williams, Amber Benson, Mädchen Amick, Sean Patrick Thomas, Brad Greenquist, James Madio, Alanna Ubach, Izzy Diaz, Christopher Cousins, Jonathan Banks, Dylan Neal, Dylan Ramsey, Vanessa Bell Calloway, Holly Gagnier, Kathleen M. Darcy

Scénografie:

Lester Cohen
  • McClane

Hodnocení pilotu: Bolestivě nudná papundeklová žánrovka. Revenge je o parník lepší. 40%.(15.1.2012)

Jeden z nejlepších seriálů poslední doby co jsem kdy viděla! Nejenže je to napínavé ale má to prostě skvěle odsípající děj sice to spolu díl od dílu více a více souvisí propletením různých vztahů a situací a retrospektivně se vracející děj do předešlé doby pro objasnění určitých bílých míst v ději. Nevím jak se to bude rozjíždět dále ale sama jsem pokaždé až neskutečně napnutá a natěšená na další díl, že si neumím představit se na to nepodívat. Myslím, že hlavně o to tu jde. Udržet tu divákovu pozornost tak dlouho jak jen je to možné bohužel většinou se takový proud informací stane nezajímavým. Doufám, že u tohoto(pro mě)skvělého díla se mi to nestane. Velký dík za obsazení hlavní dvojrole Sarah Michelle Gellar!(2.3.2012)

• nick003

Hodnocení po dvou dílech: Slabota. Ať už se jedná o troubu poldu, "hrátky" s mrtvolou nebo v neposlední řadě nesympatická hlavní hrdinka. Dcera to nezachrání.(22.9.2011)

• JohnnyD

(po zhliadnutí pilotu - 80%) Na jednej strane brilantný noirovský námet, dobré cliffhangery, skvelá SMG a prekvapivo bohovský Ioan Gruffudd. Azda sa postupom času seriál zbaví toho ošumelého vizuálu (veľmi nedôveryhodné scény stretnutia dvojčiat, pračudesné nasvietenie) a občasných kyslých dialógov (tak raz za 15 minút) a ostanú len skvelí herci a ešte lepší príbeh.(18.9.2011)

Toto som si nemohla nechať ujsť už len kvôli SMG, ale musím povedať, že už po pilote som bola kompletne namotaná. Ringer bude presne ten typ seriálu z high society, aký sa dobre pozerá. Každý týždeň sa stane niečo strašné a bude veľký cliffhanger a v ďalšom dieli sa to nejako vyžehlí... Pozerala som zatiaľ po 13. diel a dávam si prestávku, lebo už ma to až tak nebaví. Keď sa mi bude chcieť, možno sa k tomuto ešte vrátim.(22.10.2011)

• - Kristoffer Polaha byl nadšený, že bude konečně moci pracovat se Sarah Michelle Gellar, která ztvárnila hlavní roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997), kde absolvoval casting na jednu z rolí. (Ajka1)

• - Postavu Juliet Martin měla hrát původně Caitlin Custer. (Ajka1)

• - Seriál se objevil v kampani 'the E! Save One Show' bojující proti zrušení seriálů v USA  na třetím místě. (Patw)