Nebezpečná identita (TV seriál)

Ringer

Dvojičky

USA, 2011 - 2012, 14 h 41 min (Minutáž: 22x40 min)

Sarah Cawley

Sarah Michelle Gellar, Ioan Gruffudd, Kristoffer Polaha, Nestor Carbonell, Mike Colter, Tara Summers, Zoey Deutch, Jaime Murray, Kristen Kerr, Maximiliano Hernández, Darryl Stephens, Gregory Harrison, Andrea Roth, Brian Hallisay, Brianna Barnes, Noah Watts, Nikki McKenzie, Marcus Folmar, Brody Hutzler, Brynn Thayer, Jason Dohring, Misha Collins, Chad Michael Collins, Jordan Marder, Elizabeth Roberts, Chase Maser, Drew Powell, Chelsea Tavares, Mozhan Marnò, Emily Swallow, Zahn McClarnon, Elizabeth Higgins Clark, Meagan Holder, Lindsay Bushman, Porter Lynn, Dendrie Taylor, Alison Lani, Merle Dandridge, Kether Donohue, Chase Kim, Denyse Ellington, Tom G. McMahon, Matthew Del Negro, Nikki Deloach, Chris Elwood, Gage Golightly, Billy Miller (herec, a.z.), Emily Chang, Trevor Torseth, Gena Shaw, Shintaro Shimosawa, Henri Lubatti, Tony Pasqualini, Ray Haratian, Jace Jeanes, Wes Robinson, Dustin Quick, Gonzalo Menendez, Darren Pettie, Justin Bruening, Michelle Stafford, Rachel Pace, Amanda Pace, Adina Porter, Nicole Gale Anderson, Ginger Williams, Amber Benson, Mädchen Amick, Sean Patrick Thomas, Brad Greenquist, James Madio, Alanna Ubach, Izzy Diaz, Christopher Cousins, Jonathan Banks, Dylan Neal, Dylan Ramsey, Vanessa Bell Calloway, Holly Gagnier, Kathleen M. Darcy, Anjali Bhimani, Carl McDowell, Mike Hodge

Byron Smith

Scénografie:

Lester Cohen

velmi zajímavý pilotní díl nového seriálu, s herečkou Sarah Michelle Gellar, kterou známe hlavně ze seriálu Buffy přemožitelka upírů, kde zazářila, jako dětská hvězda, a i tento seriál je stavěn právě pro ni, , jsem zvědavá na další díly, ale rozhodně je to zajímavý projekt, v poslední době, který má svoje tajemno, a diváka pohltí do děje,.(2.11.2011)

Perfektný seriál, mám ho pozretý minimálne tri razy a nemôžem uveriť tomu, že v ňom nepokračovali. Dej sa postupne prehlbuje, nenudí, neustále sa na scéne objavuje niekto nový a každá odpoveď na otázku prináša pár nových otázok, čo skvelo ťahá človeka do deja. Mimo toho, že Sarah Michelle Gellar je moja top najobľúbenejšia herečka, sa mi seriál veľmi páčil aj hlavne pre zaujímavo vyobrazené charaktery postáv, a myšlienka dvojičky preberajúcej miesto svojej sestry, pričom neviem nič o tej druhej často otvára aj priestor pre humorné situácie čo občas odľahčilo atmosféru. SMG je neuveriteľná v tomto seriáli, krásna, pôvabná, perfektná herečka s obrovským talentom!(9.2.2016)

Tak po celý první sérii musim říct,že posledních tak 5 dílů doopravdy jelo svižným tempem a hodně se měnili situace z jedný strany na druhou.Bohužel co mě velmi zaráželo bylo jakýsi"Promiň já už to neudělám,omlouvám se a vzápětí osoba řekne,že to chápe,tak dobře,co se dá dělat"Takových scén je tam moc a vyloženě knučení a omluv je tam na seriál hromada.Jinak perfektní po stránce nápadu,se kterým se dalo hodně dělat a i vcelku zajímavý konec,který nechává prostor pro případnou druhou sezonu.70%(20.4.2012)

Jeden z nejlepších seriálů který jsem za posledních pár let viděl. Lepší než Prison break a Lost dohromady. Celí jsem ho vzhlédl za dva dny a nemohl jsem se od něj odtrhnout. Problém, je v jeho neukončení, kdy se evidentně počítalo s druhou sérií, ale na teenagerovský laděné stanici CW (90210, America's Next Top Model, Gossip Girl, Supernatural, The Vampire Diaries) neměl tenhle dospělácký laděný počin sledovanost.(10.2.2013)

Vydávání se za někoho jiného či záměna identit není na filmovém plátně nic nového. Nicméně, zde se tvůrcům podařilo vybudovat na tomto klišé velmi dobrou dramatickou atmosféru. Napětí na každém kroku, nová odhalení, zvraty a intriky. To vše podkresleno zajímavou hudbou. Ze seriálu mám sice od začátku takový "déjà vu", pocit již jednou viděného, ale Sarah i ostatní herci hrají výborně a napínavé to je, že by se to dalo krájet...a po šesti dílech slupnutých na posezení si rozhodně dám další dávku... # 85%(17.10.2012)

• - Ringer byl k začátku roku 2013 vůbec nejprodávanější seriál televizní stanice CW na internetovém portálu iTunes. Celkově se pak jednalo o pátý nejprodávanější seriál na DVD vysílaný televizí CWTV v USA. (Patw)

• - Postavu Juliet Martin měla hrát původně Caitlin Custer. (Ajka1)

• - Siobhanini přátelé často zkracují její jméno na "Siobh", vyslovováno "Shiv", které je také slangovým výrazem pro provizorní nůž nebo zbraň, které se používají ve vězení. (Fevas)