Kdo uspěje? (TV pořad)

Reality-TV

USA, 2010, 12x45 min

Účinkují:

William Sadler

Ďalšia skvelá vojenská reality show, ktorej tvorcovia nám poskytli možnosť nahliadnuť do sveta najelitnejších vojenských jednotiek USA, kde môžeme vidieť skutočný vojenský dril v podobe tvrdého výcviku a pedantného výberu uchádzačov o službu v týchto jednotkách. Neskutočne tvrdé podmienky, výcvik vo vode i na súši. Vynikajúca show. Plný počet.(19.11.2011)

Hodně akční.(30.11.2017)

• cmenda

Ta největší blbost co sem kdy vyslaly horší už je jen Takešiho hrad a to je píčovna.(11.2.2016)

Pořad je to zajímavej, přibližuje divákovi něco, co je běžnýmu člověku naprosto vzdálený. Viděl jsem díl Army Sniper, kterej vůbec nebyl špatnej a bylo se na co dívat. Důvod, proč tomu dávám 3 hvězdy, je kvůli americkýmu stylu narace celýho dílu. Ten má cca 45 minut a já bych za tu dobu chtěl dostat co nejvíc informací. Bohužel je z toho asi 20 minut opakování pořád toho stejnýho dokola (asi kdybych náhodou během té třičtvrtě hodinky zapomněl, o čem se tam mluvilo) a ještě je to podkreslený nejlíp nějakou dramatickou hudbou, přičemž vypravěč hlubokým a taktéž dramatickým hlasem říká: "This is his final shot. Will he pass or will he fail?!" Tak takhle ne, prosím. EDIT: Shlédnut i díl Ranger School.(12.2.2013)

• umbjaz

no jono, klasika. další pořad, kde vám nezapomínají neustále opakovat, kdo je na týhle planetě Impérium :D disponuji rozsáhlými znalostmi armádní historie, taktiky, výzbroje a všeobecným přehledem. nekoukat a nehodnotit to tady samí fašisti, tak se určitě nemůžeme dostat až na místních 85%... jako chápu, že Amík potřebuje světu tvrdit, že oni jsou opravdu ti nejlepší na planetě a že Darth Vader je jen jejich Obama, ale mám toho tak trochu dost. tudíž nemůžu jinak, než nehodnotit, protože tohle se jen s těží může pohnout ke dvěma hvězdám. až uvidím víc dílů, možná sem něco přidám.(16.12.2015)