Vražedná hra

Vražedná hra

Akční / Mysteriózní / Krimi / Thriller

USA, 2012, 101 min

• majo0007

Odkedy Cohen spáchal sebevraždu s "trhákom" Stealth, nie že to s ním ide dole kopcom, ale on už prebúral aj dno latríny. Producent bol asi na práškoch, keď si myslel, že z tejto sračky vyždíma ešte Triple Alexxx, alebo Fat and the Curious (ten neger je fakt Fat a Jack z Lost sa kuriózne dostal z ostrova ešte do väčšieho průseru). Prežehnajte sa, CROSS ide!(9.12.2012)

"Myslíš, že ho oblafneš? Řekne ti ze sta metrů, kdo měl k snídani míchaný vejce." Dokud byl Dr. Cross neomylný, tak mě to docela bavilo. Jakmile se však začal s Picassem trumfovat v tom, kdo má většího ptáka, tak to začalo být celkem nudné. A dopadení padoucha, jehož totožnost snad ani nelze neodhalit, bylo vyloženě trapné. Nicméně narážky na to, že se Picasso trestá za neúspěch paralyzérem do koulí, mě dost bavily a policejní golf s tělem chemika byl vynikající.(29.9.2016)

• Rominator

Jeana Rena jsem málem nepoznal a musel jsem si v titulcích ověřit, že to byl skutečně on. Matthew Fox na sobě neuvěřitelným způsobem fyzicky zamakal, zhubnul a je vysekaný na kost a záporák v jeho podání vypadá jako "pořádnej psychouš", ale to je asi jediná věc, která se dá na tomhle snímku vyzdvihnout.(23.12.2012)

• Cervenak

Idris Elba urobil jedno z najlepších rozhodnutí svojej kariéry, že z toho včas vycúval. Po prvých desiatich minútach je jasné, ako je to strašne zrežírované - bez najmenšieho citu pre atmosféru, tempo, čokoľvek. Kamera taká amatérska, že sa to už nevidí ani v nemeckých seriáloch. Po dvadsiatich minútach je evidentné zacielenie na Perryho cieľové publikum, t.j. černochov schopných baviť sa na Madea shitoch. Herecké výkony idú do riti vrátane hlavnej transky a Foxa, ktorý sa síce snaží, ale čoskoro z neho začne byť iba retardovane bláboliaci klaun. Po polhodine sa to už načisto zmení na nechcenú sebaparódiu - nič smiešnejšie ako Perryho vážne profilovanie psychopata ste tento rok nevideli. Bohužiaľ, tá srandovnosť tomu tiež dlho nevydrží, zhruba od chvíle, keď hrdina odpíli hlaveň z pumpovacej brokovnice (???), je to už len otravne debilné. Finále strašné, rozuzlenie nedáva vôbec žiadny zmysel. Prehrávajúci vyžratý Reno je už len jedno jadierko na obrovskej kope sračiek. Vráťte nám Morgana Freemana.(11.12.2012)

• Martin741

Prve pozretie ma uchvatilo, ale bohuzial ma napadlo pozriet si film este raz. A to som nemalm robit. Scenar je patricne dementny a deravy, logiku film nema ziadnu. Tyler Perry sa snazi, ale co z toho, ked reziser Rob Cohen drzal kameru zrejme len parkrat v zivote. Nuda, ktora rychlo vysumi z hlavy. 5 %(14.5.2013)

• - Luxusní vila na ostrovech Bali, kde se po předstírané smrti Leon Mercier (Jean Reno) skrývá, ve skutečnosti patří režiséru Robu Cohenovi. (Conspi)

• - Matthew Fox kvůli své roli držel přísnou dietu a pravidelně cvičil, aby tak nabral dostatek svalové hmoty a ztratil velké množství tělesného tuku. (Miuri)

• - Manželku režiséra Roba Cohena lze ve filmu zaznamenat v restauraci coby číšnici zvoucí Marii Crossovou (Carmen Ejogo) k jejímu stolu. (Conspi)