Vražedná hra

• slovenský

Vražedná hra

Akční / Mysteriózní / Krimi / Thriller

USA, 2012, 101 min

Nemůžu si pomoct, ale Mathew Fox byl prostě tady úplně top! Připomínal mi mého oblíbeného agenta 47..bejt to jen o něm dám snad i plný počet. Takže vlastně jsem fandil spíš (opět) zaporakovi.(24.4.2017)

• st.ranger

Super detektiv jako naklonovaný z nejlepších produktů imbecility nejrůznějších kriminálek, který cítí z kolegy snídani na 100 metrů a přesto nedokáže logicky vydedukovat, že při snížení tlaku ve fontáně lze příčinu dohledat ve vodovodním potrubí. Už dlouho jsem neviděl rozklepanou akční kameru v tolika absurdních situacích, zvláště když policistka sedící za stolem udržuje spojení přes dva telefony a ještě ověřuje přes počítač pozici auta.(1.1.2013)

• swamp

Zaručeně nejhorší film s postavou Alexe Crosse. Za prvé: Morgan Freeman byl v předchozích dvou filmech výborný - ani za mák ho nemůže (nechci říct přímo napodobit) zastat nesympatický Tyler Perry. Za druhé: Přestože Matthew Fox vypadá opravdu jako šílenec, jeho nálepka "Lost" je stále příliš lepkavá na to, aby se jí zbavil. Zkrátka a dobře si ho pamatuju jako toho super spravedlivého obyvatele ostrova a nevěřil jsem mu (i když se snažil sebevíc až přehrával) postavu sociopatického vraha ani chvilku.(20.1.2014)

Docela průměrnej, spíš lehce podprůměrnej akční film s psycho-mega zabijákem a geniálním poldou. Předchozí filmy s Alexem Crossem jsem neviděl, takže nemůžu srovnávat, ale tohle ve finále docela ušlo. Tyler Perry i Matthew Fox jsou pro mě celkem neznámí herci, ale byli docela dobrý. Zbytek byla taková banda průměráků, kromě tlustýho Rena - ten byl.. no prostě tlustej. Zabiják uměl docela efektní fatality, proto mě dycky u podobných filmů dostává, že jak je na začátku filmu vykreslenej jak nezdolnej terminátor, tak na konci ho stejně dycky obyčejnej polda nějak zničí.(18.10.2016)

• Derek

rob cohen ako reziser nikdy neexceloval (mam rad v podstate len jeho daylight, i to iba vdaka slyovy) toto vsak hranici s televiznym pilotom (ktory by sa druhej serie nedozil). tyler perry je omyl hraniciaci s katastrofou...(28.8.2016)

• - Luxusní vila na ostrovech Bali, kde se po předstírané smrti Leon Mercier (Jean Reno) skrývá, ve skutečnosti patří režiséru Robu Cohenovi. (Conspi)

• - Matthew Fox kvůli své roli držel přísnou dietu a pravidelně cvičil, aby tak nabral dostatek svalové hmoty a ztratil velké množství tělesného tuku. (Miuri)

• - Do role Alexe Crose tvůrci původně zvažovali obsazení Idrise Elby. (Freshoun)