Životní jubilea velkých českých hereček a herců.  1.-Velká česká herečka Jiřina Jirásková bude slavit jubileum. K 80. narozeninám jí přijdou gratulovat kolegové a přátelé - celkem na dvacet významných osobností, většinou hereckých, a většinou také působících v Divadle Na Vinohradech. Jiřina Jirásková slaví zároveň ještě šedesátiny - před tolika lety totiž prvně začala na přední pražské scéně hrát. Kromě ukázek z její filmové a televizní tvorby zazní také i hudení dárky. Kolega Michal Novotný se ujal provázení pořadem.

2.-Jiřina Bohdalová oslaví své životní jubileum se svými kolegy, přáteli a hlavně s televizními diváky. Oslavte společně narozeniny české herecké legendy. Významné osobnosti, kolegové a přátelé přijdou gratulovat milým i překvapivým způsobem. Zábavný pořad z Hudebního divadla Karlín je plný opravdových hvězd, humoru a vzpomínek. Večerem provází Karel Šíp a Martin Dejdar.

3.-Iva Janžurová, jedna z nejvýznamnějších českých hereček, držitelka ceny Alfréda Radoka a ceny Thálie, oslaví 70. narozeniny. Celým pořadem bude provázet Saša Rašilov. Bude nám ctí oslavit narozeniny české herecké legendy!

4.-Jiří Suchý oslaví krásné životní jubileum! Do divadla Semafor přijdou této velké české osobnosti gratulovat vzácní hosté ze světa divadla, hudby, výtvarného umění, filmu i vědy. (oficiální text distributora)

igi B.

Úžasný večer večůrek zase jednou, jemně dojemně ucvrkávaje uteklo to jako mokrý sník - a přišla i paní exprezidentová s Amálkou (co zanechala v nejlepším na prknech která znamenají ten náš malej českej svět nakonec i nějaký ten malý anální exkrement - a doufám, že chudera - Amálka! - neskončila za trest >na Bóbika< ;o))) . . . Největší psina ovšem byla asi ve chvíli, když - jako dárek(?!) - nastoupila ryzí muzikantská šmíra v podobě The Doors řevvirval. Čekal jsem, že >mámě< Jiřině zahrajou "The End" v legendární prodloužené verzi, ale vyměkli rebelové. No - tak snad na ty devadesátiny, že paní JéJé... :-/ . . . Ale jinak miláčci naši, zasloužilí i vysloužilí úmělci ryzí v krizi, tohle bylo zase jednou jenom trapné producírování zaobalené veřejnou modloslužbou krysí! Jo a prej se budou kvůlivá reformě penzí pro šóklaře a čudláky stádu zase zdvihávat sumy za televizní poplatky a oplatky - o úplatkách nemluvě! %-o . . . Jasně jasně, k věci - tak ještě pár lekračních přáníček a historek ze života pražských tyjátrů a jejich kumpačenek a estrádě je šmytec... . . . Tož s úctou paní Jirásková, všechno nejlepčí - a hepčí a je to pravda - k narozkám přeje teda i igi B.! - - - P.S. Jedna hvězdička tedy jen jako dárek pro malou paní hvězdičku - a je špica, že se na starý kolena prohrála až do těch úžasnejch a poutavě šťastnejch televizáckejch serriálů. - - - P.P.S. A aby nebyla mejlka a zase tady nějací mudrlanti nepovykovali na můj účet, já mám opravdu paní J.J. jako bytost prostu mýtů a adorací rád - a dokonce i některé(!) ty její role světácké z dob pradávno minulých, když ta její hvězda zářila na nebesách jako kometa vlasatá a s těmi vlasy stříbrnými flirtovala na zahradě hotelu pro cizince s brouky v hlavě tak, že i Bůh truchlil, odvahu na líbánky božské ni ďábelské nemaje! Pak ovšem Julek přišel do domu, křtiny byly a trhák to tedy fakt nebyl! Rodáci už to jen odrodili a Fany doblbla... Jojo, žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně... :-/ - - - P.P.P.S. A téhle prostonárodní hránosrdečné (jo, Míša byl úžasnej, hotovej medvídek Pú) šašskotelevizácké "RODINNÉ" (sic!) taškařici se s chutí a jigizlivě směju... Dobře zase jednou čtveráci zarejžírovali, líp by tu šou asi ani v howniúúdu nikdo nevymyslel... %-/ . . . Nu a nakonec pošetigile předpokládám, že veškerý >výtěžek z této akce< šel - jak by mělo být ve slušné kaputalisticko-celebřitní společnosti obvyklé - na dobročinné účely! Třeba na Františka Peterku, dámy a pánové... °-| - - - - - (Účelně a úmyslně - bez ohledu na jiné smysluplnější možnosti, jak trávit sobotní prime time /jo, frčelo v telce dnes ve stejný čas i "Hoří má panenko", kdeže ty sněhy dávné panenky a panáčci jsou, že.../ - zhlédnuto 19.2.2011 na ČT1, hodnocení 2. /po ukončení pořadu jako 1.!/, bláhopřání zde jako blazeované první - 19.2.2011) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Tak osmdesát pomlček pro part(e) 2 - a dumám k tomu ovšem, čím si to i ta J.B. coby >národní bohdalkyně< zasloužila, opět taková kvanta nevkusu a šmíry coby present k jubileu... Ale po blábolech Martina D. o "bolševických bastardech" mi došlo, proč hnusákoffská normalizace trvala za vydatné podpory našich elit kulturních rovných dvacet let a po dalších dvaadvaceti letech popřevratového socializhnusu je tahle zem v takových sračkách. Jéminé féminé, pisskultůra za sto (nebo raděj snad ne...)... - - - P.S. A on to Jiřinko vlastně všechno řekl ten váš dvorní soudruh rejžisér tím nejapně trefným klipíkem coby sestřihem vašeho uměleckého velikánství, před kterým i ten vršíček na Holevúdu nedosahuje ani úpatí Krkavčích hor! Jo, úžasný role, úžasný filmy, úžasný pořady! Už chápu, že Ucho byl omyl. - - - P.P.S. Tak bláhopřání, a ať Vám to teda do té stovky dobře mastí, Jiřinko, a kdybyste teda uviděla první koně - nejlíp bílýho, národního, máte bod. Mír... %-| - - - - - (S depresí sledováno 7.máje no jéje na >čudláckém sprostoru< , komentář zde se znechucením dopsán 7.5.2011) () (méně) (více)

LiVentura

Organizované tv blahopřání k narozeninám našim velkým uměleckým osobnostem.. Mile připravené.. Suchý byl nejlepší. :-) ()

triatlet

Ve srovnání se čtvrtečním přáním v Divadle Bez zábradlí se vytratily jiskra, pohotovost, překvapení. Ve čtvrtek po představení Sonáta pro lžíci uváděl Aleš Cibulka nenuceně na scénu hosty, kteří přišli popřát. Scénář televizní zdravice pro Jiřinu Jiráskovou, který připravili Aleš Ulm a Michal Novotný, byl rozmanítý, přivedl do studia řadu gratulantů, ale pořad byl zbytečně dlouhý. ()

rt12

Paní Jirásková je, nebo spíše byla, velká herečka. Oslava se neobešla bez křeče a chvílemi zaváněla až trapností. ()

rakovnik

Zdravice a přání mi přišla nedůstojná jejich adresátů. Vzhledem k celoživotnímu dílu jsem především postrádal nadhled a vtip. ()

Paity

Bohužel pořady tohoto ražení budou asi vznikat dál dál. Nemám vcelku nic proti upozornit na jubilea slavných herců, ale stále to neumíme, přitom se stačí podívat za oceán, jak se to má dělat. ()

Naby

takova soukroma akxe, krera by mela zajimat i normalni smrtrlniky? Asi trosku jo, kvuli hostum, kteri se snazi. Na druhou stranou je to opravdu sarada a myslim, ze ve svych 80ti letech uz bych chtel mit dost, abych si narozky uzil i bez kamer. Takze 2*. ()