Vrah s chromovou maskou

ChromeSkull: Laid to Rest 2

Horor

USA, 2011, 92 min

,, Budeš mě učit všemu, co znáš?" ,,Ano..." Fik, šmik, křup, rup! Ještě větší masakr než první díl. Pravda ale je, že chvílemi film ztrácí tempo. Tvorba videodeníčku by zasloužila vystřihnout! Triky a gore efekty jsou opět exceletní, ale kromě kamery také jediným velkým plus. V určitém momentě se objeví chromoví lebkouni dva a film se začne podobat sérii Saw. Snímek jsem si sice docela užil, avšak opětovné podívání nejspíš nehrozí. Závěr je trochu překombinovaný a při tom je pořád nejasné, pro koho se to všechno děje. Jednu hvězdičku přidám za odhalenou prsatku z prvního dílu, jelikož tam jen špulila svoji hruď (byť silikonovou...). Alespoň že pokračování má odpovídající název. P.s. oddělení naprosto neschopných policajtů se nechá vymlátit, ale napůl slepá holka...nu...tomu se říká scénáristický průjem.(26.10.2012)

Lacná kamera, hrozné herecké výkony, tupé dialógy, o hudbe sa tu hovoriť nedá, postavy sa správajú ako tupci (hlavne policajti), slizký Brian Austin Green ( slizký bol už v Beverly 90210) ..., no vyzeralo to na odpad. Ale. To GORE!!! Kua, to ma odrovnalo. Nádhera. Všetko čo som napísal v 1. vete odpustené.(24.10.2011)

Slušné pokračovanie vydareného hororu Laid to Rest začína presne tam, kde prvý diel skončil a takmer plynule (výmena herečky z jednotky) naň nadväzuje. Takže sa vysvetľujú udalosti, posúva a rozvíja sa dej, pribúdajú postavy a ChromeSkullovi sa buduje potrebné zázemie, keďže je dosť pravdepodobné, že tvorcovia to týmto počinom nezapichnú, ale plánujú z toho urobiť dlhšiu hororovú sériu. Čo ja osobne vítam, keďže nekompromisný ChromeSkull si ma získal a verím, že má ďalší potenciál. Továrenské prostredie je v tomto prípade síce trochu sterilnejšie a zaujme menej, no do dejovej linky vlastne zapadá ako má a pomáha dotvárať konzistentný dojem. Po pomalšom rozjazde a odbití viac či menej zaujímavých pripravovačiek ale konečne prichádza plnohodnotný, krvavý a napínavý hororový záver, ktorý necháva tušiť, že nabudúce sa to rozšupne vo väčšom štýle. Mne sa to páčilo, ale prvý diel ma bavil o kúsok viac.(7.9.2011)

Nemůžu si pomoct, ale tentokrát musim jít do nadprůměrných čísel. Tohle je totiž MASAKR!!! Chromový zabiják má svojí práci rád, a tak po sobě nechává ještě větší svinčík, než minule. Boda, řeže, seká se svým typickým náčiním plus několika efektními vylepšováky, a fandovské srdce bije radostí. Změna prostředí a nahlédnutí do tajemné organizace filmu určitě pomohlo. Dokonce mě ani nesral David Silver s Myersovo dospělou neteří. Jak jsem se u jedničky místy nudil, tak jsem se u dvojky výborně bavil. A trojka by bodla. P.S. Po závěrečných titulkách film pokračuje!(28.10.2011)

Pecka a užasna podívaná dvojka prostě výtečně to se mi líbí když spoji pokračování z jedničkou, užasne masakry no proste nemělo to chybu náš vrah vstal zmrtvýchvstání a nakonec ještě měl konkurenci tohle se povedlo a ke všemu vypadá to že se dočkáme možná 3. Masakry se povedly herci výborní a cela atmosféra filmu povedena.A dobře je že nás zavedli v ději tak hluboko.(3.9.2011)

• - Když je Jessica (Mimi Michaels) unesena, zůstane její telefon v bytě, ale později, když je uvězněná, vyndá z kapsy telefon, který má však mít policie. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles ve státě Kalifornie. (Terva)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Terva)