Maskovaný vrah je polomrtvý odvezen lidmi ze své organizace do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Poté může pokračovat ve svém řádění a pomstít se těm, kteří ho málem připravili o život... Chromeskull, zabiják s chromovou maskou, je odvezen svou organizací do tajné nemocnice, kde mu je implantován obličej a zotavuje se ze svých zranění. Jeho poskok Preston zatím chytí slečnu, která mu zranění způsobila, a zabije ji. Se zavražděnou dívkou byl i mladík jménem Tommy, kterého chce organizace také zabít.
Po třech měsících se Chromeskull opět postaví na nohy a jeho podřízení pro něj mají novou zábavu. Je to mladá dívka jménem Jessica, která je na očním spolu se svou matkou. Má před operací očí a špatně vidí. Chromeskull si pro ni přijde a při tom zabije i její kamarádku. Na místo činu přijedou policisté, kteří vyšetřují oba případy zavražděných dívek. Tommy se mezitím dostane ke své přítelkyni, kam přijde i Chromeskull a jeho přítelkyni zabije. Tommy si mezi tím odskočí ven, tam ho chytnou policisté a odvezou ho na policejní stanici, kde ho vyslechnou. Mezitím si Preston vyrábí nástroje na mučení a vyhrožuje Jessice...
Jessice se podaří vysvobodit a zavolá své matce. Stále však je v uzavřené továrně, odkud se dostat nemůže. Matka zburcuje policii. Mezitím pomocník Chromeskulla Preston zabije policistku, která se vydala pátrat poblíž jejich úkrytu. Preston se pak vydá na policejní stanici a chytí Tommyho.
Policie pošle další kolegy k místu, kde se ztratila pátrající policistka. Mezitím Preston dovleče Tomyho do skrýše. Chromeskull Prestonovi sdělí, že už ho v rámci organizace nepotřebuje. To se Prestonovi nelíbí...
Tommymu a Jessice se podaří vysvobodit. Tommy jí řekne, že Chromeskull zabíjí holky a natáčí si to. Pak zavolá na policii a ta se ho snaží vystopovat podle mobilu. Mezitím se Preston oholí dohola, protože chce být jako Chromeskull, a také si nechá vytetovat lebku na břicho. Dva policisté zatím dorazí ke skrýši, kde objeví auto kolegyně. Zavolají posily a rozhodnou se pátrat dál... (TV Prima)

J*A*S*M

Zrovna Laid to Rest byl film, u nějž bych pokračování v odsuzovaném stylu "more of the same" celkem uvítal. Slasher, v němž hrdinka pobíhá po odlehlém městečku a pronásleduje ji cool maskovaný vrah. Plus špičkové gore. Tohle může fungovat v podstatě donekonečna, navzdory mdlé režii. Ale co čert nechtěl, tvůrci Laid to Rest divákům v sequelu nechtěli nabídnout pouhý xerox jedničky, takže zde máme šanci nahlédnout i do zákulisí vraždění - tzn. dozvíme se, jak probíhá příprava na akci, kdo všechno s hlavním ChromeSkullem spolupracuje apod. A docela velká část stopáže je věnována i policejnímu pátrání. Důsledkem tohoto na pořádnou akci dojde až v závěrečné třetině - a je opět celkem masakrózní, nicméně ta předchozí unylá hodina to táhne dolů. No a fakt, že zapadlé městečko bylo vystřídáno jakýmsi ošklivým továrním skladem, taky nepovažuju za plus. ()

ARI50

Pecka a užasna podívaná dvojka prostě výtečně to se mi líbí když spoji pokračování z jedničkou, užasne masakry no proste nemělo to chybu náš vrah vstal zmrtvýchvstání a nakonec ještě měl konkurenci tohle se povedlo a ke všemu vypadá to že se dočkáme možná 3. Masakry se povedly herci výborní a cela atmosféra filmu povedena.A dobře je že nás zavedli v ději tak hluboko. ()

Dellamorte

Pritvrdené , charakterovo rozmnožené pokračovanie . Slash ( N.Principe ) nie je na tom až tak zle, ako by si to odporca podobných snímkov prial. Tá neúnavná zábava v hľadaní dier a výkyvov (ne)schopnosti v reźisérsko / scenáristickej práci , pôsobí veselo . Je to na slušnom podnose podaný snímok , od fanúšikov , pre fanúšikov a momentálne nepotrebujem vidieť H , aby som nad jeho posolstvom a spracovaní dumala do " konca roka ". OK nočná skratka. NEODPORÚČAM okrem seba NIKOMU ! ()

darkrobyk

,, Budeš mě učit všemu, co znáš?" ,,Ano..." Fik, šmik, křup, rup! Ještě větší masakr než první díl. Pravda ale je, že chvílemi film ztrácí tempo. Tvorba videodeníčku by zasloužila vystřihnout! Triky a gore efekty jsou opět exceletní, ale kromě kamery také jediným velkým plus. V určitém momentě se objeví chromoví lebkouni dva a film se začne podobat sérii Saw. Snímek jsem si sice docela užil, avšak opětovné podívání nejspíš nehrozí. Závěr je trochu překombinovaný a při tom je pořád nejasné, pro koho se to všechno děje. Jednu hvězdičku přidám za odhalenou prsatku z prvního dílu, jelikož tam jen špulila svoji hruď (byť silikonovou...). Alespoň že pokračování má odpovídající název. P.s. oddělení naprosto neschopných policajtů se nechá vymlátit, ale napůl slepá holka...nu...tomu se říká scénáristický průjem. ()

helljahve

Lacná kamera, hrozné herecké výkony, tupé dialógy, o hudbe sa tu hovoriť nedá, postavy sa správajú ako tupci (hlavne policajti), slizký Brian Austin Green ( slizký bol už v Beverly 90210) ..., no vyzeralo to na odpad. Ale. To GORE!!! Kua, to ma odrovnalo. Nádhera. Všetko čo som napísal v 1. vete odpustené. ()

• Když je Jessica (Mimi Michaels) unesena, zůstane její telefon v bytě, ale později, když je uvězněná, vyndá z kapsy telefon, který má však mít policie. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém Los Angeles ve státě Kalifornie. (Terva)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (Terva)