Super mini (TV seriál)

Minijusticiers, Les

Animovaný / Rodinný

Francie, 2009, 7 min

• kvasiva

Tak u tohodle bych ani jako dítě nedokázal vydržet.(11.7.2011)

Od autora Titeufa, už jenom ta postava učitelky. I když nemusím ty věci se soplema a prděním, tak byla zábava hlavně ty různé superschopnosti, pro mě hlavně to zastavení času. Ty části, kde se zvětšuje až do vesmíru, je dělaná tak, aby jsme se smáli z toho, jak se dokolečka opakuje (running gag). Takže zábavný pořad(25.5.2015)

Tenhle seriálek se povedl, má určitý směr a pointu, přičemž vtipně poukazuje na problémy s odlišností. Celý seriál se týká jedné třídy a každý díl je věnován jednomu z jejích členů. Díly mají prakticky stejný obsah. Hrdina dílu má nějakou vlastnost, pro kterou je terčem posměchu. Když je situace neúnosná, stane se z něj supermini hrdina a všem dokáže, že za něco stojí :D Přestože tento scénář má každý díl, díky odlišným postavám to není nuda a pokaždé jde o něco nového. Nicméně, některé díly byly opravdu nechutné, hlavně s hrdiny, jejichž problémem byla věčně tekoucí nudle atp. Zrovna takový díl jsem viděla prvně a opravdu jsem měla chuť to vypnout :D(17.10.2011)

• juvelinokivi

Chápu díly věnované vadám, které nelze napravit (např. nošení brýlí). Proč ale dělat přednost ze smradlavých nohou nebo šťourání v nose, to mi tedy není jasné. Každého rodiče určitě "potěší", když mu dítě po sledování tohoto seriálu běhá radostně po obýváku s prstem v nose a vykřikuje: "Jsem Superšťoura!"(17.1.2012)

Docela příjemný animák pro děti, docela vtipnou formou naznačuje, jaké nešvary může člověk (dítě) mít (upovídaná myška, kluk, co se rýpe v nose apod.) a jak to může kamarádům přijít nepříjemné.(4.2.2011)