Epizody(10)

NinadeL

Tak co se nám to tady urodilo? Nová série plynule navazuje na 14. řadu původního seriálu. Filmy, které vznikly v mezičase, to ignoruje a my se rovnýma nohama ocitáme uprostřed války nové generace Ewingů. Z Bobbyho a J.R.a se stali staříci, ale pořád mají maximum energie, aby chránili své syny, jejich zájmy a svou rodovou linii - Christophera a Johna Rosse III. Z mlaďochů mi určitě více vyhovuje správňák Jesse Metcalfe a hlavně je ten týpek taky víc sexy a vnímala jsem ho už v Zoufalých manželkách a v Lásce na druhém konci. Jordana Brewster se na fotkách ještě pořádně nevybarvila, ale v akci se z ní stává skutečná kočka a komplexní postava, která má minulost spjatou s oběma potomky SouthForku. Na Sue Ellen je radost pohledět, protože ve svém věku vypadá minimálně o generaci mladší a do své role vklouzla znovu naprosto elegantně. Co se týká nového příběhu, dosavadní rozprostření na pouhých 10 dílů novému Dallasu určitě svědčí. Závěr je úplně epický a kvalita je maximálně srovnatelná s původní pětidílnou mini z roku 1978, kterou během dalších dekád nic nedokázalo zastínit. Cliffe Barnesi, tys je zase všechny dostal! ()