Dallas - Season 3

(série)
USA, 2014, 10 h 33 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Cynthia Cidre

Hudba:

Rob Cairns

Josh Henderson, Jesse Metcalfe, Jordana Brewster, Julie Gonzalo, Brenda Strong, Patrick Duffy, Linda Gray, Mitch Pileggi, Emma Bell, Juan Pablo Di Pace (více)

Epizody(15)

NinadeL

3. série je opět skvělá, plná miliardy zvratů, starý svár je komplikovanější a hutnější s každým dalším krokem v současnosti. Tyhle rodinné klany jsou nekonečná porce zábavy, protože právě tím, jak je nespojují jen prachy, ale především krev a půda, tak se nikdy nikdo nehodlá ničeho vzdát a proto je to tak dobrý materiál na seriál. Navíc jsem velmi potěšená tím, že je tu tolik silných ženských postav, které hrají neuvěřitelné herečky v čele s Lindou Gray, která nejen, že má velmi široký herecký rejstřík, ale na svých 73 (!) vypadá skvostně. Mladá generace pak uspokojuje všechny základní typy - od něžné blondýnky, přes pikantní snědou krásku až po klasickou brunetu. A všechny souloží stejně tak kvalitně jako splétají intriky. A už jsem zmínila, že v téhle sérii nastoupila jako nová posila bohyně AnnaLynne McCord? Dokonalost. A ten epický midseason cliffhanger? Nemám slov. Skvělé. Zatímco Pam si dojednává s J.R. jr. a Emmou trojku, celý SouthFork je v plamenech... Elena for president! Závěr byl zahlcen intriky Rylandovic famílie s mexickým kartelem, ale což naplat, finalé bylo absolutní. Skvělé, zábavné, vtipné, plné intrik, zvratů a černočerného humoru. Judith fot president! Věčná škoda, že zatím končíme. ()