Lilith

všechny plakáty

Dellamorte

Priam nevkusne obsazená, náležitě vystylingovaná JúliaČúza do prebytočného něčeho, čo dokáže akorát skrátiť život o adekvátnu minutáž. Niektoré momenty ( hlavne exteriér) sú " nezabudnuteľné ". Málokdy sa podarí vrajherečke zlikvidovať aj ten úbohý pokus o atmosféru. V tomto prípade to vyšlo a odpad nedám len kôli tomu, protože 1 bodíkový filmotréning mám za sebou. Čiže hovadsky falošná 2ka, která si pred seba prosí nulu. ()

George Stobbart

Fešanda trpiaca traumou kvôli smrti svojej sestry sa jedného večera prepadne do surreálneho pekla, kde je ohrozovaná podivnými démonmi a nútená čeliť tajomstvám minulosti... No, nebyť krásnej Julie Voth v hlavnej úlohe (podľa ktorej bola mimochodom vytvorená postava Jill Valentine v univerze Resident Evilu), tak by sa ten film pozeral omnoho ťažšie. Zo začiatku to ešte ako-tak fičí a po „prelome“ som sa na chvíľu potešil, že to bude niečo ako jej osobný Silent Hill, no po niekoľkých vydarených hororových momentoch sa to začalo zbytočne držať na uzde a už sa to len tak plížilo do konca, bez väčšieho vzrúša. Pridlhá stopáž, v ktorej bolo primálo aktivity, no vďaka spomínanej Julii nemám dôvod hodnotiť túto „tichú“ hororovú drámu nižšie. ()