• Spinosaurus

Docela průser. A hlavní vinu na tom nemají jen nevhodně zvolení nováčci z poroty, ale především režie. Vemte si například hvězdnou pěchotu. Jak se mám u nějakého vystoupení smát, když je tam dotyčný ukázán asi jen 30 vteřin, přičemž je ještě většinou dobrovázen vloženou hudbou v pozadí a dalšími různými efekty (banán). Superstar ztratila veškeré kouzlo přirozenosti a je z ní jen obyčejný křečovitý klip.(13.3.2011)

• HenryS.

Popravdě, netuším co vede lidi ke sledování toho, jak se velká skupina mladých nul nechá ponižovat od skupinky starších nul. A ty slzičky a emoce, to je teprve mňamka! Tento komentář věnuji z čistého srdíčka svému spolubydlícímu Honzovi Adamovi z Pelhřimova, kolem jehož zapnuté televize jsem odsouzen občas procházet.(28.3.2011)

• Marek1991

Pokiaľ som si neprečítal niektoré komentáre tu, tak by som si možno dlho nespomenul, kto to vlastne vyhral a kto bol vo finále. Teraz si spomínam a musím uznať, že sa mi to páčilo po speváckej stránke viac ako prvá séria tejto medzinárodnej relácie. Najmä mi utkveli v pamäti vystúpenia Gabriely Gunčíkovej a najmä jej posledný duet s Lukášom Adamcom, či samotný Lukáš Adamec a jeho semifinálová verzia piesne Vaša Patejdla Nepriznaná. V súčasnosti sa najlepšie ukazuje v realite súťažiaca Celeste Buckingham, ale uvidíme, čo prinesie budúcnosť, či nakoniec všetci, ako sa vraví, veľmi rýchlo nezapadnú prachom. Pavol Habera opäť zaujímavý a možno z časti aj Patrik Vrbovský sa celkom slušne predviedol, taktiež výstrihy Heleny Zeťovej ma ako chlapa zaujali, ale opäť nič dobré. V globále platí u mňa to isté, čo pri prvej sérii, len o štipku sa mi táto páčila viac.(17.8.2012)

• Kubrickon

Tohtoročný výber finalistov bol dobrý až na Šepsa, nechápem prečo ho Habera poslal ďalej. Asi nám Palo senilnie. Ale Šeps to bola katastrofa! veď ani nevedel čo sa deje, bol večne zhulený a mimo. Ale ajtak naši "lídri" na televíznom trhu by mohli prísť z niečim novým konečne, predsa len superstar tu bola mnohokrát. A čo tam robil Rytmus preboha? ten cigán ani nevie spievať len trapošiť... a to poriadne. NEZNÁŠAM HO! bol najslabší článok celej poroty ako Šeredová v talentmanii, dva vymleté mozgy čo sa hrajú na hudobných znalcov. Ale Palo nahodil svoj porodcovský štandard a drží úroveň celej show. Osvaldovej ironické reči tiež boli na mieste. Helena Zeťová bola priemerná porodkiňa, ale aspoň bolo na čo pozerať keď si dala výstrih po pupok :D Ale tento ročník bol určite slabší než prvý federatívny rok.(3.6.2011)

• xxmartinxx

Po několika letech sleduji SuperStar téměř pravidelně. Nevím proč. Možná mě fascinuje, že v top čtveřici jeden zpívat neumí absolutně (a všichni z toho mají srandu) a jeden prakticky taky ne (a porota ho vrátí, když konečně vypadne). Jako soutěž o nejlepšího zpěváka to tedy nefunguje už ani oficiálně - na soutěž o popularitě se ale pořad málo věnuje finalistům. Je to taková podivná změť nudných moderátorů a špatných zpěváků, kde nikomu nejde o zpěv, ale všichni pořád zpívají.(28.5.2011)

• - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)