Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (319)

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Češi a Slováci stále hledají nové a nové zpěváky, ačkoliv o žádné nestojí a týden po finále si nikdo nebude pamatovat ani jméno vítěze. Sračkoidní pořad hodný vytření prdele. Zatímco ve světě tento skvost boduje už jen v rozvojových zemích, Nova už má 120. řadu. Smyslnost měl tento pořad v roce 2004 a po první řadě taky měl skončit. Celá tahle estráda se honí sama za svým ocasem a ani ten střih a náplň jednotlivých dílů nestojí za nic. Skutečné dno televizní zábavy. 5% ()

xxmartinxx odpad!

všechny recenze uživatele

Po několika letech sleduji SuperStar téměř pravidelně. Nevím proč. Možná mě fascinuje, že v top čtveřici jeden zpívat neumí absolutně (a všichni z toho mají srandu) a jeden prakticky taky ne (a porota ho vrátí, když konečně vypadne). Jako soutěž o nejlepšího zpěváka to tedy nefunguje už ani oficiálně - na soutěž o popularitě se ale pořad málo věnuje finalistům. Je to taková podivná změť nudných moderátorů a špatných zpěváků, kde nikomu nejde o zpěv, ale všichni pořád zpívají. ()

Reklama

BadoXXII 

všechny recenze uživatele

Dať Rytmusa do poroty? Geniálny ťah. Nemám ho rád, ale teší sa obrovskej fanúšikovskej základni. Takže hlavne násťroční, si pridu na svoje. Celkovo neviem ako by som to mal hodnotiť. Ako show to funguje a vypadá to rozhodne lepšie ako odovzdávanie Českého leva. Nevyhľadávam to, ale keď na to náhodou prepnem, nenadávam. Takže asi za 3*. ()

Gimli 

všechny recenze uživatele

Já bych nebyl tak přísný. Se Superstar a podobnými pořady podle mě záleží na tom, kolik už jste viděli ročníků. Čím víc toho člověk viděl, tím méně ho ty následující budou bavit. Z toho by mi skoro vycházela nepřímá úměra v tom smyslu, že čím nižší hodnocení daný uživatel dal, tím více ročníků Superstar viděl. ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Na úvodních castinzích jsem byla pohoršena a nechápala chování především Pala Habery, jehož jsem vždy jako porotce měla ráda a oplývá pro mě charismem. Zde jsem ho ale mnohokrát měla chuť vyliskat. Přišlo mi, že se někdy choval jak totální kretén. Pak jsem zaznamenala, že se na castingu objevil fenomenální a nádherný Petr Ševčík, kterého jsem zbožňovala už při minulé sérii. Začala jsem tedy sledovat kvůli němu. Poté se děj přesunul k semifinálovým kolům, kde se Palo ukáznil, a opět nabyl své profesionality. Už tady začala dvojice Tina a Leoš prokazovat své moderátorské umění. Mareš občas tradičně křečovitý, ale Tina se mi hodně zalíbila. Je sympatická, přirozená a spontánní. Dokáže být i sebeironická, tak, že jí to věřím a nemám pocit, že to má dané scénářem. Snad v každém přenose na mě sypou nehorázné množství zábavných hlodů a často z nich mám výbuchy smíchu. V porotě nejvíce perlí právě Palo a Rytmus, který je opravdu zajímavý člověk. Často dokáže pronést zajímavé a podnětné názory, se kterými zcela souhlasím a jindy ho zase zcela nechápu, když se začne ohánět v tom "že takto nevypadá moderní muzika" nebo, že je někdo "naprosto nepoužitelný v šoubyznysu." A aktuálně, poslední asi tři kola, mě už začíná svým chováním strašně štvát:) Sleduji především kvůli Péťovi Ševčíkovi, Bětce Kolečkářové a úžasné, fenomenální a nádherné Gabči Gunčíkové. Tato dívka má geniální hlas světových kvalit. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (3)

  • Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)

Reklama

Reklama