Nebuďme tak kritičtí......Mě se to líbí z několika důvodů...Baví mě sledovat lidi co umějí zpívat a lidi co to totálně neumějí a já si říkám proč tam lezou. A nesoudím porotu, je taková jaká je. A podle mého názoru zatím jeden z nejlepších pořadů na televizi Nova. Sice si z minulých řad SuperStar pamatuji jen Anetu a Chodura, ale i tak se rád podívám a pobavím se. Krásné na relax :D(21.2.2011)

Tak nakonec mě to celkem chytlo a koukám na to pravidelně. Je to zábavná a dobře udělaná show, letošní sestava soutěžících mi přijde celkem silná. Porota mi přijde v pohodě. Ze začátku jsem si říkal, co tam proboha dělá ten recitátor Rytmus, ale nakonec jsem si na něj celkem zvyknul, a občas má zajímavý postřehy, se kterejma i často souhlasím. Tina jako moderátorka mi přijde o něco slabší než Banášová z minulý řady, ale to je holt tím, že nemá tolik zkušeností. Jen je mi líto, že ve finále si soutěžící písničky nevybírají sami. Když je někdy vidim, jak musí zpívat něco, co je jim absolutně proti srsti, tak je mi jich až líto./viděno v TV: 75% a 4*/(9.3.2011)

• MMR

No to je děs zase jednou a opět, Nova prostě neumí vymyslet nic nového a stále se sere s podobnými stupiditami. Vždyť se na to nedá dívat. Z poroty jde jen možná tak Gábina Osvaldová, z moderátorů ani jeden, navíc Leoš se mi hnusí čím dál tím víc. Ze soutěžících tak maximálně pár legračních jedinců ve hvězdné pěchotě. FUJ!(14.3.2011)

Prevažná väčšina užívateľov vo svojich profiloch rada píše akú hudbu počúvajú a že ju majú radi. Superstar je z prevažnej časti o hudbe , takže neviem či to ide dokopy, dávať odpad bez mihnutia oka a tvrdiť, že zbožňujem hudbu. Isté výhrady môže mať každý, rovnako ako aj ja. Spočiatku je tam hromada pacientov, ktorí si myslia. že vedia spievať. Nemusia vám sedieť porotcovia...Súhlasím Rytmus je kus chuja. Celé to šialenstvo okolo... Trošku poklesla moderátorska úroveň, Banášová je nenahraditeľná, ale Mareš to často zachraňuje. Cez všetko zlé, keď po pár castingoch vytriedime burinu a ostanú speváci, ktorí spievať vedia, tak potom sa to naozaj pozerať dá a mňa to baví. Podať známe piesne inak, často krát zaujímavejšie ako originál, to ma baví. Užívam si hlavne rockové kolá. Každá superstár vychrlí desiatky dobrých spevákov, v ktorej sa vždy nájdu aj komplexní a všestranní muzikanti. Tohto roku J. Oravec a M. Piňák, ktorí hlave pre svoj vek nikdy nedostanú dostatočný počet hlasov. Toto sú pre mňa talenty, ktoré majú reálnu šancu uplatniť sa a obohatiť česko-slovenský hudobný trh. Či sa ostatní speváci uplatnia? Možno áno, možno nie. Koho to trápi? Show účel splní a dokonale zabaví a tí, ktorí na to majú, sa v showbiznise nestratia. Neviem kto vyhrá, ale vyhrať by mala G.Gunčíková alebo Lukáš Adamec. Aby bolo jasné, neznášam všetky známe reality show a vyhýbam sa im. Superstár je jedina výnimka. 80%. S Banášovou by to bolo čistých 100%.(28.4.2011)

To isté, čo minule, predminule a predpredminule. Pribudla iba najväčšia hviezda našeho známeho vesmíru Patrik, ktorý, povedzme si pravdu, urobil z tejto už pomerne vyšťavenej show dosť veľké teátro. Ja to myslím skôr negatívne, to je jasné, lenže počúvať tie isté Haberove reči dokola už bola nuda. Takže presadí sa niekto? Asi nie, alebo tak na dva hity.(27.9.2012)

• - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)