• Beagle

Mé první hodnocení znělo odpad!. Po zhlédnutí několika (necelých) dílů zdvihám na jednu hvězdu. A to hlavně díky nekončící fantazii stylisty Leoše Mareše, kterému evidentně nedochází nápady, jak z tohoto moderátora udělat sen každého modního kritika (to myslím ironicky) a vystajlovat ho tak, že všem bloggerům z The Sartorialist naskakuje husí kůže...Hudebních výkonů, které by zaujaly, se ovšem nedočkáte. A já mám jinak hudbu ráda.(27.3.2011)

• MMR

No to je děs zase jednou a opět, Nova prostě neumí vymyslet nic nového a stále se sere s podobnými stupiditami. Vždyť se na to nedá dívat. Z poroty jde jen možná tak Gábina Osvaldová, z moderátorů ani jeden, navíc Leoš se mi hnusí čím dál tím víc. Ze soutěžících tak maximálně pár legračních jedinců ve hvězdné pěchotě. FUJ!(14.3.2011)

• SOLOM.

Vzhledem k tomu, že se na to dívá celá moje rodina - tak jsem viděl několik přenosů i já. Nikdy ne však celý přenos. Ta naše bloncka je docela dobrá, ale asi nejvíc mě zaujal jedním vystoupením ten "jamajčan". Jinak jsem však od podobného pořadu nic nečekal, místy je to trapná šaškárna. Z poroty uznávám jen Haberu - Rytmus se mi docela zhnusil těma kecama, když sám neumí pořádně nic zazpívat. Asi největším trapasem jsou ty pištící rádoby faninky (děcka) a sám Mareš...Každopádně by tahle série měla být zároveň i definitivně poslední!!! Bohužel opět ne bez Mareše, ale situaci v moderátorské bídě zachraňovala alespoň Tina. Jenže změnami prošla i samotná porota a hlavně přítomnost Rytmuse byla jako pěst na oko. Jak ON může být porotcem pěvecké soutěže? Jeho tvorbu znám, některé ehm písničky jsou dobré, ale spíš jsem ho vždycky bral jako součást Kontrafaktu (který jsem žral), než jeho sólovou tvorbu. Helenka když je střízlivá, tak je taky docela v pohodě…Vítězství jsem přál Gabriele Gunčíkové, která byla dle mého lepší než Adamec, ale bylo potřeba vystřídat národnost vítěze, když už je to soutěž dvou zemí. Celeste Buckingham, nebo Martin Harich však rozhodně patřili k tomu lepšímu, co nám tato série nabídla a následně se stejně jako Gábina dokázali prosadit, což je super. Jinak však tato řada byla slabší než ta předchozí.(20.5.2011)

V podstate to isté, ako vždy. Už je to dávno ohrané a dávno to už nemá také kúzlo ako prvé série a ako predchádzajúca (prvá) Česko Slovenská Superstar. A do toho v porote tentokrát oxiduje Rytmus, ktorý ide podľa môjho názoru mimo ostatných porotcov (stačilo mi v prvom semifinálovom kole). Tak prečo som dal vlastne 3*? Nemôžem povedať, žeby ma to nebavilo a zároveň nemôžem povedať, že je to blbosť (aj keď vlastne je), na ktorú sa nedá pozerať. Práveže dá a bohužiaľ já som ten prípad, ktorý Superstar pozerá (lepšie ako hodiny vysadávať na Facebooku a kecať o somarinách). A vôbec sa za to nehanbím, aj keď filmy nehodnotím tak pozitívne (teda, ktoré sa mi nepáčia) i keď sú kvalitatívne úplne inde, teda aspoň podaktoré, ale mňa nudili. /60%/(22.3.2011)

To isté, čo minule, predminule a predpredminule. Pribudla iba najväčšia hviezda našeho známeho vesmíru Patrik, ktorý, povedzme si pravdu, urobil z tejto už pomerne vyšťavenej show dosť veľké teátro. Ja to myslím skôr negatívne, to je jasné, lenže počúvať tie isté Haberove reči dokola už bola nuda. Takže presadí sa niekto? Asi nie, alebo tak na dva hity.(27.9.2012)

• - Už druhá česko-slovenská edícia. (buLLiTT)