Best Coast: Our Deal

(hudební videoklip)

Príbeh o láske dvoch ľudí z dvoch partií, ktorá sa nepochopením zvrtne na boj týchto skupín a zmení sa na nečakanú tragédiu. (Marek1991)

IQ Tiqe

Chloë Moretz už neni ta malá roztomilá holka z Kick-Ass, roste z ní kočka. Ostatně je jediná, která v tomhle klipu za něco stojí. ()

Jordan

pouličná moderná gangová variácia na rómea a júliu natočená pre mtv... neviem ale, ako čo to má slúžiť - je to niečo medzi krátkym filmom a videoklipom (či hudobným videom), no nie je to ani jedno ani druhé... tá hudba mi prišla príliš nevýrazná a nikde som sa nedočítal (v titulkoch) o koho sa jedné, preto to ako hudobný film/video nejakej kapely zrejme nefunguje... možno to je "teaser" pre producentov k pripravovanému celovečernému filmu (druhému) v réžii drew? to by mohlo byť a aj by som to bral, nakoľko whip it jej vyšlo. ()

Thomick

Nevim, asi to chce vidět "extended version" (je i na uložto), kde teprve ideálně vynikne talent Drew i Chloe (vůbec největší mezi herečkama) a povedená pointa. Potom ani nevadí ta unylá písnička, ke který se klip primárně dělal. ()

Marek1991

Moderná verzia West Side Story, mierne prerobená, avšak móda skoro totožná napriek veľkému časovému rozpätiu. Bolo to troška trápne, no malo to taký malý odkaz, za ktorý dávam aspoň hviezdu. Problém je ten, že téma tohto je veľmi obohraná pieseň, nič originálne a tento štýl ozaj nemusím, čo tam bol. ()

Tony.cs

Chloe je fajn, ale režie ...no je to videoklip a ten si představuji dynamičtější. Rychlé a zmatené střihy nestačí, ačkoli to vypovídá smutný příběh. Hudba mi vůbec nesedí. Uživateli Hlavicz bych rád řekl, že toho tedy asi moc neviděl. ()

kaylin

Drew Barrymore tomuhle nic moc jako režisérka nedala, myslím speciálního, je to celkem standardní, klipové, očekávané, ale Chloë je prostě úchvatná, hlavně jak je stylizovaná. Docela dlouhý videoklip, který hudbou ani tím, co zobrazuje, moc nezaujme. Zkrácená verze "West Side Story" v moderních kulisách není objevný nápad. ()

Eržik

Zajímavá a relativně povedená variace na R + J. Chloe je zkrátka potěcha pro oko, ať už dělá, co dělá a vypadá jak vypadá, i vlasy alá pomáda jí sluší... ()

Aljak

Odhliadnuc od toho, že celý námet je akoby reminiscencia slávneho muzikálu West Side Story, bolo to celkom vydarené. Medzi dvomi gangami vzniká otvorený boj, avšak medzi dvomi jeho členmi vznikla medzičasom Láska, ktorá sa však zdá kvôli spoločenským rozporom stratená. No napokon nie je každé I CAN'T (nemôžem) také jednoznačné ako sa na prvý pohľad zdá. No a ten nápad s grafitmi bol veľmi slušný, škoda že nie aj viac využitý vo viacerých situáciach. Hudba ku klipu ma až tak neoslovila, ale aspoň že sedela k tým dejstvám príbehu. Drew môže byť na seba hrdá! ()

kinghome

Chloe taky vypadá úžasně, tenhle styl jí sedí, ale je jediný důvod, proč se na tenhle videoklip kouknout. Muzika není nejhorší, ale rozhodně neosloví, a zbytek hereckých výkonů taky není zrovna úžasnej. Poslední "fajt" na střeše byl trapnej a muzika do toho vůbec neseděla. 2* za Chloe a 1* za Donalda Glovera. ()

BoncheR

Najradšej by som vo svojej čistej platonickej žiarlivosti nakopal toho... ach (!) ani mu na meno neviem prísť :) Možno nie som schopný objektívne hodnotiť, nakoľko pre mňa všetko kde hrá Chloe je 5 hviezdičková záležitosť :) Ale ak by som do toho dal štipku súdnosti, tak je to naozaj pestrofarebný kraťas s drobným príbehom a smutným vyvrcholením ;-( Ach, či je tá Chloe len úžasná! (( 1000% )) ()