• Ben Nevis
  ****

  Každý může někdy (i víckrát) padnout na hubu, ať už v profesním nebo soukromém životě. Navíc u (filmových) advokátů soupeří touha vyhrát za každou cenu s touhou nespadnout do morálního bahna, což je vděčné téma. Kate Beckinsale si užívá každou sekundu, co je na plátně a i když zápletka nepřináší nic nového ani šokujícího, film plyne příjemným tempem a nenudí.(22.9.2014)

 • blackrain
  ****

  Pár zcela neškodnými skleničkami to vždycky začíná. Pak už to jede jako po másle a je z vás alkoholik. Máme tady možnost sledovat dvě roviny příběhu, kde se vyskytuje advokátka s vážnými osobními problémy a pak její práci. Dle všeho musela být jako advokátka velmi dobrá. Ty dvě příběhové roviny se podařilo skloubit velmi slušně a jedna bez druhé by nemohla fungovat. Akorát mám trochu jinou představu o léčeném alkoholikovi. Pár jich osobně znám. Na Kate Beckinsale se ale dobře koukalo.(14.12.2017)

 • aLPaC
  ***

  Tenhle film honí spoustu zajíců a tak se nesoustředí vyloženě na jednoho, kterého by chytil. Námět zajímavý a být to tak o 20 delší a mít to nějakého áčkového režiséra, mohl z toho být klidně hit jako třeba Vyvolávač deště. Ale není! Kate to sice pořád sluší, ale co si budeme povídat, eufemisticky řečeno - oscarová herečka to prostě není. A navíc díky krátké stopáži se všechno děje moc rychle a tak se ani nedokážete pořádně soustředit a cítit emoce.(25.2.2017)

 • elanista1
  ***

  Súdna drama s dobrým prípadom. Nič prevratného, ale osobne nevyžadujem v tomto podžánri až tak inovatívny prístup. Po celý čas u mňa film vzbudzoval záujem o budúci dej, a to je najdôležitejšie. Ku koncu však už filmu zreteľne dochádzajú baterky a dejová línia zo súkromného života Cate McCallovej ma veľmi nebavila. Ale som rád, že som to videl a dvojnásobne kvôli Kate Beckinsalovej.(1.4.2014)

 • MartinezZ
  ***

  Nebylo to špatné, vůbec ne, jen... neinovativní. Tím chci říct, že od začátku znovuprošetřování případu vám bude jasné, jaký nastane po mnoha desítkách minut zásadní zvrat, a hle, on nastane. Nicméně to není natočeno nudně ani nezajímavě a svojí špetkou do celku přispívá i samotná Kate, která, když nehraje v nějaké totální céčkovině, umí i zahrát a rozhodně z ní ani nebolí oči. Životní peripetie její postavy při pokusu postavit se zpět na nohy a získat do péče dceru tak přináší do filmu další úroveň vyhrábávání se ze sraček a přesto to stále není trapné, ale koukatelné - ovšem ne nezapomenutelné.(23.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace