Každý může někdy (i víckrát) padnout na hubu, ať už v profesním nebo soukromém životě. Navíc u (filmových) advokátů soupeří touha vyhrát za každou cenu s touhou nespadnout do morálního bahna, což je vděčné téma. Kate Beckinsale si užívá každou sekundu, co je na plátně a i když zápletka nepřináší nic nového ani šokujícího, film plyne příjemným tempem a nenudí.(22.9.2014)

Súdna drama s dobrým prípadom. Nič prevratného, ale osobne nevyžadujem v tomto podžánri až tak inovatívny prístup. Po celý čas u mňa film vzbudzoval záujem o budúci dej, a to je najdôležitejšie. Ku koncu však už filmu zreteľne dochádzajú baterky a dejová línia zo súkromného života Cate McCallovej ma veľmi nebavila. Ale som rád, že som to videl a dvojnásobne kvôli Kate Beckinsalovej.(1.4.2014)

Tak za dôkaz, že Kate vie dobre hrať, sa nechám uniesť a udelím štyri hviezdy. Ak budeme brať Pravda je iba slovo ako súdnu drámu, tak môžeme byť trochu sklamaní, pretože toto sme tu už v 90. rokoch raz mali a prvá hodina je v podstate iba materiál pre Perryho Masona. Ak ale budeme brať film ako osobnú drámu a súdne procesy ako pozadie pre prekreslenie hlavnej postavy, tak osobne som bol celkom milo prekvapený a vedel by som si predstaviť s touto hlavnou postavou a jej problémami aj celý seriál. Je tu toho dosť. Osobné zlyhanie, súdne omyly, osamelosť modernej ženy a jej postavenie v mužskom svete, právnická etika a možno aj viac. Lenže film nikto nepozná a tak nie je "komerčný" dôvod ho do toho seriálu rozvinúť. Že americkú kinematografiu posudzujeme iba podľa titulov komerčne úspešných, je bohužiaľ syndróm povrchnej doby.(5.7.2017)

• VanTom

Přišlo mi to hrozně nevěrohodné. Přelíčení znovuotevřeného případu se možná vyvíjelo zajímavě, ale když soudce před vynesením verdiktu poslal obžalovanou vražedkyni bydlet na víkend k její obhájkyni (?!?), klepal jsem si na čelo. I na ten předpokládaný zvrat došlo. Ještě horší pak byla osobní linka - terapie ("Neřiďte se jenom důkazy, ale i srdcem!") fešné právničky s alkoholem a opatrovnictvím dcerky, hraničící až s podřadným kýčem.(12.2.2016)

Tenhle film honí spoustu zajíců a tak se nesoustředí vyloženě na jednoho, kterého by chytil. Námět zajímavý a být to tak o 20 delší a mít to nějakého áčkového režiséra, mohl z toho být klidně hit jako třeba Vyvolávač deště. Ale není! Kate to sice pořád sluší, ale co si budeme povídat, eufemisticky řečeno - oscarová herečka to prostě není. A navíc díky krátké stopáži se všechno děje moc rychle a tak se ani nedokážete pořádně soustředit a cítit emoce.(25.2.2017)